Home > Zpravodajství > domácí sport > 1. kolo zduchovického seriálu Channel Star

1. kolo zduchovického seriálu Channel Star

Úvodní den skokových závodů v rámci prvního kola Channel Star pro jezdce na pony, děti a juniory se uskutečnil v sobotu 5. dubna. Na startu se sešlo nejen mnoho pony závodníků, ale více jak 70 dvojic odstartovalo na parkuru ZL.

Během prvního závodního dne bylo na programu celkem šest soutěží. Seriál zahorovala pony ZLP, která se jela na limitovaný čas. Nejpřesnější výkon se podařil mělnické dvojici Eliška Hasnedlová a Sargo. Tato mladá jezdkyně zároveň získala nejvíce bodů do kategorie Pony Small Tour. Do žebříčku Pony Big Tour sbírali jezdci body v následující soutěži, kterou byla LP s rozeskakováním. Do něj se probojovalo mnoho dvojic a nejrychleji si s trasou rozeskakování poradil Petr Dajbych a Top Deja Vue.

Channel Star 1

Channel Star 1

Poslední sobotní pony soutěží bylo SP, kde se z výhry mohla radovat dvojice Lucie Melmerová a Myšlenka. Další dvě jezdkyně se podělily i druhé místo, neboť v obou případech došlo k pádu jezdce.Jednalo se o Annu Helebrantovou a Kateřinu Kuntovou. Nikdo z dalších startujících si se základním kolem Zdeňka Krpely již neporadil bez zaváhání.

Dvě ze tří soutěží pro velké koně byly bodované v rámci Channel Star, a po skončení parkurů ZL a L* proběhlo druhé dekorování jezdců, kde do této kategorie spadaly děti a junioři.  To však nebyl případ nejúspěšnější Hany Pokorné, která s koněm CV dojela na parkuru ZL druhá a následně zvítězila v soutěži L*.

Čtěte také:  Štětina opět vítězem ČSP. V Litomyšli byl nepřemožitelný s Gylordem-S

Tyto závody pokračovali i nedělními soutěžemi, kde jezdci opět sbírali body do celoročního seriálu. Hned ráno zahajovala soutěž LP, která se jela na limitovaný čas. Nejpřesnější výkon se zde podařil dvojic Novak Anna Lani a Mid Night Sun. Tato dvojice startovala i v následující soutěži SP, kde se opět probojovala k vítězství.

Poslední tři soutěže nedělního dne byly pro velké koně, kde v soutěži ZL sbírali body do žebříčku děti a v soutěži L** junioři. To však nebyl případ nejúspěšnější zduchovické dvojice, která se probojovala v soutěži ZL na první místo – Michaela Krulichová a Aktie. V soutěži L** první místo patří Mgr. Kateřině Hanušové a Caleandra. Závody ukončila soutěž stupně S**, kde si první místo vybojovala Michaela Šínová a Casidi.

Druhé kvalifikační kolo – Cena Sv. Norberta Channel Star se uskeční již 7. – 8. června 2014.

Výsledková listina:

Sobota:

Děti – ZL:

 1. Skřivánková Anna Julie, Flow 1
 2. Miková Markéta, Grand 17
 3. Vyštajnová Alžběta, Darrius
 4. Miková Markéta, Pay day
 5. Matuška Petr-Jan

Junioři – L*:

 1. Dajbych Petr, Pocta 1
 2. Pastorková Šárka, Zamora
 3. Dajbych Petr, Gamey
 4. Svobodová Klára, Salina 1
 5. Červinková Anna, Golden Lady

Neděle:

Děti – ZL:

 1. Matuška Petr-Jan, Glen Honey
 2. Skřivánková Anna Julie

Junioři – L**:

 1. Baraldi Alexandr, Los Angeles
 2. Tesárková Dominika, Varieta 1
 3. Holečková Tereza, Let it be me
 4. Havlová Viktorie, Cosani
 5. Kocumová Klára, Corridor
Channel Star Zduchovice
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Slatiňany prožily dámský den
Následující: Zlatý pohár mění název
x

Mohlo by vás zajímat

Skvělá zpráva pro jezdecký sport: Česko uspořádá v roce 2021 ME dětí, juniorů a mladých jezdců ve skocích

Česká jezdecká federace dnes obdržela z Lausanne potvrzující zprávu, že Mezinárodní jezdecká federace (FEI) přidělila České republice pořadatelství mistrovství Evropy dětí, juniorů a mladých jezdců v parkurovém skákání pro rok 2021. „Jsme velmi potěšeni, že v České republice budeme hostit takto prestižní podnik a že u nás budeme moci přivítat ...