Home > Zpravodajství > domácí sport > 2.kolo ČDP: Na Ptýrově více než 200 startů

2.kolo ČDP: Na Ptýrově více než 200 startů

Pondělí 12. května bylo dnem uzávěrky přihlášek na 2. kolo ČDP, které se koná již následující víkend v areálu Farma Ptýrov nedaleko Mladé Boleslavi. Aktuální stav přihlášek slibuje zajímavou účast – a to i pro diváky. V soutěži nejatraktivnější obtížnosti T – IM1, která je zároveň kvalifikační soutěží Belzet Cup, je přihlášeno 16 dvojic.

Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie

Pořadatel se skladbou soutěží snažil vyjít co nejvíc vstříc potřebám soutěžících, mimo pohárové soutěže jsou zařazeny do programu úlohy, které jsou kvalifikační pro MČR. Mimo to je myšleno i na mladé koně a jezdce, kteří s drezurními soutěžemi ještě nemají příliš zkušeností.

Pro diváky bude určitě nejatraktivnější neděle, kdy mimo IM1 pořadatel vypsal ještě atraktivní vIM na hudbu, a pro vítěze je připravena originální skleněná trofej. Příznivci tuzemské drezury již určitě netrpělivě očekávají informaci, kdo ze známých jezdců bude přítomen. Zajímavé bude určitě i to, kdo se inspiroval výzvou pořadatele, a bude soutěžit v některé ze soutěží závodů pohárů drezurního i skokového.

Zajisté bude i zajímavá informace o celkovém počtu startů, již nyní tento počet činí přes 200.

Další informace na www.farmaptyrov.cz.

Čtěte také:  Velká pardubická opět přilákala miliony diváků
Belzet Cup Český drezurní pohár Farma Ptýrov
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Velká cena J&T Banka CSI3*-W Olomouc bude kvalifikací na WEG 2014
Následující: Borová: Velký víkend všestrannosti
x

Mohlo by vás zajímat

V záři ptýrovských reflektorů nastoupí lídr bodování ČSP Jan Štětina

Český skokový pohár se pomalu chýlí ke svému finále. Deváté z celkových jedenácti kol bude hostit ve dnech 21. až 24. srpna středočeský Ptýrov. Vrcholem bude sobotní eLED Velká cena, která tradičně proběhne ve večerních hodinách za umělého osvětlení. Ptýrov u Mnichova Hradiště jako dějiště Českého skokového poháru zná každý ...