Home > Zpravodajství > pozvánky > 30. Formanský den ve Velkých Karlovicích

30. Formanský den ve Velkých Karlovicích

V sobotu 5. července pořádají dostihová stáj Red Rebels a tréninková centrála dostihových koní Valencio Holčák jubilejní 30. Formanský den ve Velkých Karlovicích.

Připraven bude nový program „Kůň v proměnách staletí“. Návštěvníci se mohou těšit např. na formanské závody, rytířské klání, přehlídku dostihových šampionů z tréninku Františka a Radka Holčákových, ukázku voltiže, jízdu dostihových veteránů a mnoho dalšího. Připraven bude i doprovodný program – vyhlídkový let vrtulníkem, jízda na ponících nebo historický dětský koutek a odpoledne i hudební program.

Vstupné pro dospělé je 300 Kč na celý den, děti do 15 let a ZTP mají vstup zdarma. Zakoupením vstupenky podpoříte Nadační fond Krtek.

Další informace na www.formanskyden.cz.

Formanský den Velké Karlovice

Čtěte také:  Letošní seriál závodů jezdecké všestrannosti vrcholí
Formanský den františek holčák Radek Holčák
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Tři klisny koně Převalského odletěly do Mongolska
Následující: Klisny v Mongolsku přistály v pořádku

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

1.dostih - debut Mistera Aviationa, loňského vítěze Derby, na překážkách

Radek Holčák: Trojice vítězů derby se na překážkách asi neutká

Trenér Radek Holčák z Velkých Karlovic do Velké ceny města Pardubic přiveze dva účastníky, jeho tréninkové středisko disponuje však pro pardubická zápolení velkým potenciálem i pro budoucnost. Nikde jinde totiž v současnosti nejsou pro překážkové uplatnění chystáni hned tři minulí vítězové Českého derby. Jména Age of Jape, Kadyny a Mister Aviation budou historické knihy českého turfu navždy ctít ...