Home > Zpravodajství > informujeme vás > Apassionata se po roce vrací do Prahy

Apassionata se po roce vrací do Prahy

Nejúspěšnější evropská jezdecká show APASSIONATA se podeváté vrací do České republiky. Tentokrát však s mimořádným programem nazvaným Golden Path neboli Zlatá cesta. Těšte se na magická setkání koní a lidí a romantický příběh vyprávěný v sedlech.

005_APASSIONATA_ZlataCesta_LR

Dobrodružství a tajemství na vás letos čeká při představení APASSIONATA, evropské nejúspěšnější rodinné zábavné show s koňmi. Tomu již nyní napovídá její název: jmenuje se Zlatá cesta a bude se konat v letech 2014/2015 ve 30 evropských městech – od Prahy po Helsinky.

Dlouholetí příznivci show APASSIONATA si přijdou na své, stejně tak i diváci, kteří tohle zcela mimořádné představení chtějí navštívit poprvé: Kromě osvědčené koncepce uceleného uměleckého díla s působivou, speciálně komponovanou hudbou, velkolepými světelnými efekty, skvělým jezdectvím a tanečním uměním a samozřejmě s nádhernými koňmi, přinese toto vystoupení také celou řadu novinek.

APASSIONATA například slibuje dosud nevídané kaskadérské kousky jezdců. Představí se i mnoho nových plemen koní, kteří předvedou své umění, samozřejmě opět společně s nejlepšími evropskými jezdci. Kromě toho nebudou chybět ani poetické scény, drezúra a volný styl, stejně jako okouzlující komediální program s malými čtyřnohými hvězdami.

Apassionata, Show, Zeit für Traeume

Publikum zažije při show APASSIONATA krásu, vášeň, vzrušení a humor, vše v jednom. Právě tahle skvělá kombinace každý rok nadchne přibližně půl miliónu lidí všech generací po celé Evropě.

APASSIONATA okouzluje publikum již více než 10 let kouzelnou kombinací společného vystoupení lidí a koní. Opět vás čeká rodinná show, ve které se představí přes 40 koní, nejlepší evropští jezdci, krásná hudba a úžasné speciální efekty. Nechte se pohltit magickými chvilkami a příbojem emocí.

Čtěte také:  Divocí koně na Plachtě přispěli k obnově slatinné louky i pestrých porostů na březích rybníka

Do pražské O2 Areny dorazí show ve dnech 13. a 14. prosince. Představení začínají po oba dny ve 14 hodin. Ceny vstupenek jsou v rozmezí od 500 do 1590 Kč.

APA_2014_A1_bez log

Další informace naleznete na www.apassionata.cz a www.livenation.cz.

Foto: archiv Live Nation

Apassionata
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Kolesa zakončí dostihovou sezonu
Následující: Kůň nepřežil střet s osobákem

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Galerie: Apassionata 2016

Třetí adventní víkend patřil stejně jako před dvěma lety v pražské O2 areně jezdecké show Apassionata. Letošní představení „Cinema of Dreams“ sledovalo osudy hlavních hrdinů příběhu – Evy a Toma, které spojilo kino Majestic. Atmosféru sobotního odpoledního představení se vám pokusíme přiblížit v naší fotogalerii, kterou pro vás připravila Sandra Schulzová. Čtěte ...