Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > světový sport > Bezchybný tým Prague Lions při GCL v Monaku

Bezchybný tým Prague Lions při GCL v Monaku

Prestižní parkurová série Global Champions vstoupila do druhé poloviny sezony devátým mítinkem konaným v Monaku. Družstvo Prague Lions tam reprezentují Anna Kellnerová a Gerco Schröder, kteří ve čtvrtečním kole týmové soutěže dokončili bezchybně!

Pražští lvi měli vylosované pořadové číslo 2, a tak nastupovali do kolbiště v přístavu Port Hercule uprostřed Monte Carla hned zkraje soutěže. Její začátek byl naplánován od 20.00 hodin, kdy již slunce zapadlo za místní horu a závodní arénu osvětlovaly reflektory. Nejprve odstartoval Gerco Schröder. S koněm Glock´s London si na parkuru počínal bez sebemenších problémů a dokončil připravený kurz parkuru s výškou překážek 150 až 155 centimetrů bezchybně.

Po bezchybných jízdách je tým Prague Lions na průběžném čtvrtém místě. Foto: Josef Malinovský/CET

Na výborný výkon nizozemského kolegy stejně dobře navázala česká jezdkyně Anna Kellnerová, jež tentokrát sedlala koně Silverstone G. Také ona se mohla radovat z nuly na bodovém kontě. „To, že Gerco dokončil čistě, pro mě byla velká motivace, abych do svého výkonu dala naprosto všechno a tým podržela. To se povedlo a mám z výsledku našeho družstva obrovskou radost,“ prozradila Anna Kellnerová krátce po soutěži.

Po odjetí všech devatenácti celků jich zůstalo bez penalizace pět. Průběžné pořadí tak stanovil součet časů a pro Prague Lions znamenalo 147,02 sekundy čtvrté místo. Fakticky to však vůbec nic neznamená, neboť toto časové skóre má vliv pouze na startovní pořadí v sobotní druhé části týmového klání. Důležité bude, aby se podařilo precizní jízdy zopakovat. Pokud bude mít více týmů shodný počet bodů i po druhém kole, pak přijde na řadu opět součet časů, avšak již jen těch sobotních.

Páteční program zahrnuje dvě rámcové soutěže. Annu Kellnerovou fanoušci uvidí v jedné z nich s jejím druhým koněm Balguerem, s nímž absolvovala čtvrteční dvoufázový parkur s výškou překážek 145 centimetrů také velmi pěkně. První fázi dokončila precizně a mohla tak pokračovat do druhé, v níž jednou chybovala. „Silverstone bude v pátek odpočívat, ráno ho pouze odjezdím, aby se uvolnil, a pak se budeme muset namotivovat stejně dobře, jako na dnešek, abychom to druhé kolo odjeli opět co nejlépe,“ dodala Anna Kellnerová.

Kompletní výsledky najdete na adrese www.gcglobalchampions.com, kde je možné sledovat také on-line přenos ze všech soutěží.

Tisková zpráva

Anna Kellnerová Global Champions League Parkur Prague Lions skoky
Předchozí: Vrchol nedělního dostihového odpoledne bude patřit klisnám
Následující: Kellnerová dosáhla na své nejlepší umístění v LGCT

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Anna Kellnerová má nového koně, za čtvrt miliardy

Česká parkurová jezdkyně Anna Kellnerová má nového koně. Její otec, nejbohatší Čech, Petr Kellner jí koupil desetiletou klisnu Catch Me If You Can. Cena za úspěšnou klisnu dosáhla téměř 250 milionů korun. Klisnu Kellnerovým prodal Paul Schockemöhle, od kterého má Anna i valacha Silverstone B, se kterým již úspěšně závodí ...