Home > Zpravodajství > pozvánky > Blíží se 4. kvalifikační kolo ČDP. Slibuje sportovní klání na té nejvyšší úrovni.

Blíží se 4. kvalifikační kolo ČDP. Slibuje sportovní klání na té nejvyšší úrovni.

Již tento víkend, 14. a 15. června, se uskuteční již 4. kvalifikační kolo Českého drezurního poháru, tentokrát v jezdeckém areálu Panská Lícha. Díky vysoké účasti, více než 200 startů za celý víkend, budou soutěže probíhat současně na dvou závodních obdélnících.

120708 MČR drezura

Především soutěže Českého drezurního poháru, Belzet Cup a Equiservis Cup jsou doslova nabité českou drezurní špičkou. V úlohách Belzet Cupu je prozatím přihlášeno 14 dvojic, mezi nimi i Hana Vašáryová, Tereza Hábová a Šárka Charvátová, které po 3. kole ČDP vládnou průběžnému hodnocení nebo také Ema Jančářová. Soutěží Equiservis Cupu a také Beckmann Trophy Junior se zúčastní více než 20 dvojic.

Pořadatelé slibují drezurní závody na té nejvyšší úrovni, kdy je pro oba dva dny vypsaná soutěž stupně TT – Grand Prix, kterou mohou jezdci využít jako generálku před Světovým pohárem v drezuře, který proběhne na Panské Líše již následující víkend.

Veškeré informace k Českému drezurnímu poháru 2014, aktuální rozpisy a výsledky najdete na www.ceskydrezurnipohar.cz.

Čtěte také:  Apassionata se opět chystá do Prahy
Belzet Cup Český drezurní pohár Equiservis Cup JK Panská lícha
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: 86. Karlovarská dvojnásobná míle již v neděli
Následující: Sobotní mítink kromě Zlatého poháru nabídne i Memoriál startéra Šindlera

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Mistrovská drezura na Jezdeckém festivalu v Lysé

Ozdobou Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem, který se koná ve dnech 16. až 20. března, bude mj. sobotní účast mistryně ČR v drezuře a čerstvé držitelky titulu Jezdec roku 2015 v této disciplíně Terezy Hábové. Ta bude startovat s Jamesem Bondem… Dvanáctiletý oldenburský valach James Bond s Terezou Hábovou ...