Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Česká jezdecká federace představila dvě posily: tiskovou mluvčí a agenturu Médea PR

Česká jezdecká federace představila dvě posily: tiskovou mluvčí a agenturu Médea PR

Novou tiskovou mluvčí České jezdecké federace (ČJF) se stala Markéta Šveňková, která má dlouholeté zkušenosti z interní i externí komunikace významných společností působících na českém trhu. ČJF zároveň zveřejnila výsledky výběrového řízení na komunikační agenturu, jehož vítězem se stala Médea Public Relations.

Nová tisková mluvčí České jezdecké federace Markéta Šveňková. Foto: ČJF

Prezidentka České jezdecké federace Olga Plachá si od nových akvizic slibuje především to, že se o jezdeckém sportu dozví širší veřejnost. „Jezdectví je velmi atraktivní sport, který si zaslouží, aby se o něm dozvědělo co nejvíc lidí. Věřím, že spojení tiskové mluvčí a renomované PR agentury tento úkol naplní a že se o jezdecký sport začnou zajímat lidé, kteří o něm doposud nevěděli nebo o něm měli jen matné povědomí,” uvedla Olga Plachá.

Česká jezdecká federace sdružuje k letošnímu roku více než 19 000 členů, čímž se řadí mezi největší sportovní svazy v České republice. Zastřešuje a pořádá závody v sedmi základních disciplínách: skoky, drezura, všestrannost, spřežení, voltiž, reining, vytrvalost a parajezdectví, přičemž první tři jsou disciplínami olympijskými. První významnou akcí sezony bude seriál závodů Zimní jezdecký pohár ČJF 2017, jejím vrcholem pak mistrovství v jednotlivých disciplínách a na mezinárodní úrovni určitě prestižní závod Světového poháru v parkuru, který se každoročně koná v Olomouci a také Světový pohár v drezuře konaný již podevatenácté v Brně.

Markéta Šveňková působila v roli PR konzultanta v prostředí telekomunikačních gigantů Eurotel, GTS Novera nebo České Radiokomunikace. Jako tisková mluvčí zastupovala společnosti Contactel. S jezdectvím má mnohaleté zkušenosti – je licencovanou cvičitelkou jezdectví, působí jako rozhodčí na mezinárodní úrovni a je členkou Skokové komise ČJF.

Čtěte také:  Mezinárodní turnaj koňského póla TAXIS SNOW POLO míří do Pardubic

Od letošního ledna navíc Česká jezdecká federace uzavřela dlouhodobou spolupráci s agenturou Médea PR, která patří do skupiny Médea Group. Odpovědností renomované agentury bude mediální prezentace dvanácté největší sportovní federace České republiky prostřednictvím každodenní komunikace s novináři.

Tisková zpráva ČJF

ČJF
Předchozí: V pololetí koně letí
Následující: V Hradištku zahájí také parkurový zimní pohár 2017

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Královický blackout ukončil v devět večer rekordní Zimní jezdecký pohár

Rekord, který se bude jen velmi těžko překonávat, zaznamenal Zimní jezdecký pohár v počtu startů za jediný den. V neděli 10. března jich proběhlo v Královicích u Slaného během osmi parkurových soutěží celkem 334. Mělo jich být však ještě o tři víc. Miloslav Příhoda. Foto: Josef Malinovský V součtu 337 ...