Home > Zpravodajství > světový sport > Český výjezd do francouzského Fontainebleau

Český výjezd do francouzského Fontainebleau

Ve francouzském Fontainebleau probíhá Jump Bost 2* CSIna třech kolbištích s účastí 722 koní. Na hlavním travnatém kolbišti Grand Parquet o rozměru 250×100 metrů probíhají hlavní soutěže 2* CSI, zatímco CSI Ch probíhá na pískovém kolbišti 100x70m, na třetím opět travnatém place velikosti 100 x 100 probíhají soutěže pony a CSI1*.

IMG_3462

Česká reprezentantka Emma AUGIER de Moussac má k dispozici 4 koně. V sobotní kvalifikaci na výšce 145 cm se rychlým parkurem s jednou chybou kvalifikovala do nedělní Grand Prix s koněm Dante PDPS.

Sofie Najmanová ve Francii závodí se svými koňmi Stardano a Taz Times. Sobotním čistým parkurem se Stardanem v dvoufázové soutěži 120 cm si vyjela pěkné 9 místo v dětské tůře, a s Taz Times nejrychlejším parkurem s chybou v druhé fázi 13 místo. Oba koně tak bude mít k dispozici v nedělním Grand Prix 125 cm.

IMG_3519

Info z neděle:

V nedělním Children Grand Prix Bost Jump se Sofii podařilo se Stardanem a Tazem dokončit náročný a velmi dlouhý parkur na 125cm s jednou chybou, což jí vyneslo 7. a 8. místo a tím i dvojnásobné dekorování.  Příští víkend se Sofie zúčastní dalších závodů CSICh ve francouzském Le Mans.

Emma absolvovala Grand Prix 145 cm se dvěma chybami.

Emma Augier de Moussac Fontainebleau Sofie Najmanová
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: 5. den metropolitní sezony: Najinska se vrátila na trůn
Následující: Příští sobotu na den koní a dětí do Radkovy Lhoty
x

Mohlo by vás zajímat

Start na Světových jezdeckých hrách? Čest i velká šance, říkají čeští parkuroví jezdci

Dva závodníci budou reprezentovat Česko na Světových jezdeckých hrách (WEG) v parkurovém skákání. V americkém Tryonu, kde vrcholný podnik v úterý odstartuje, se nad překážkami představí Emma Augier de Moussac v sedle Divy a Ondřej Zvára s Quimerem M. „Je prima, že tam budu mít českého parťáka, určitě se během ...