Home > Zpravodajství > světový sport > Český výjezd do francouzského Fontainebleau

Český výjezd do francouzského Fontainebleau

Ve francouzském Fontainebleau probíhá Jump Bost 2* CSIna třech kolbištích s účastí 722 koní. Na hlavním travnatém kolbišti Grand Parquet o rozměru 250×100 metrů probíhají hlavní soutěže 2* CSI, zatímco CSI Ch probíhá na pískovém kolbišti 100x70m, na třetím opět travnatém place velikosti 100 x 100 probíhají soutěže pony a CSI1*.

IMG_3462

Česká reprezentantka Emma AUGIER de Moussac má k dispozici 4 koně. V sobotní kvalifikaci na výšce 145 cm se rychlým parkurem s jednou chybou kvalifikovala do nedělní Grand Prix s koněm Dante PDPS.

Sofie Najmanová ve Francii závodí se svými koňmi Stardano a Taz Times. Sobotním čistým parkurem se Stardanem v dvoufázové soutěži 120 cm si vyjela pěkné 9 místo v dětské tůře, a s Taz Times nejrychlejším parkurem s chybou v druhé fázi 13 místo. Oba koně tak bude mít k dispozici v nedělním Grand Prix 125 cm.

IMG_3519

Info z neděle:

V nedělním Children Grand Prix Bost Jump se Sofii podařilo se Stardanem a Tazem dokončit náročný a velmi dlouhý parkur na 125cm s jednou chybou, což jí vyneslo 7. a 8. místo a tím i dvojnásobné dekorování.  Příští víkend se Sofie zúčastní dalších závodů CSICh ve francouzském Le Mans.

Emma absolvovala Grand Prix 145 cm se dvěma chybami.

Čtěte také:  Pražští lvi po euforii v Římě pokračují v GCL. To se koná v St. Tropez
Emma Augier de Moussac Fontainebleau Sofie Najmanová
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: 5. den metropolitní sezony: Najinska se vrátila na trůn
Následující: Příští sobotu na den koní a dětí do Radkovy Lhoty
x

Mohlo by vás zajímat

Start na Světových jezdeckých hrách? Čest i velká šance, říkají čeští parkuroví jezdci

Dva závodníci budou reprezentovat Česko na Světových jezdeckých hrách (WEG) v parkurovém skákání. V americkém Tryonu, kde vrcholný podnik v úterý odstartuje, se nad překážkami představí Emma Augier de Moussac v sedle Divy a Ondřej Zvára s Quimerem M. „Je prima, že tam budu mít českého parťáka, určitě se během ...