Home > Zpravodajství > domácí sport > Čeští jezdci se v nadcházejících týdnech zúčastní mnoha mezinárodních závodů

Čeští jezdci se v nadcházejících týdnech zúčastní mnoha mezinárodních závodů

Jezdci reprezentující Českou republiku se během posledních březnových dní zúčastní čtyř mezinárodních závodů. V dubnu bychom je měli vidět na celkem 13 mezinárodních závodech v 5 různých disciplínách. Nejvíce zastoupenou disciplínou budou opět skoky.

Ilustrační fotografie: Josef Malinovský

Ilustrační fotografie: Josef Malinovský

V termínu od 21. do 27.3. najdeme české závodníky na závodech v San Giovanni, kde se v soutěži CSI3* představí 9 českých jezdců, v CSI1* rovněž 9 našich jezdců a soutěže CSIYH1* se zúčastní dva čeští jezdci. Na závodech CSI2*/YH Bonheiden v termínu 24. – 27.3. uvidíme výkony Jaroslava Šímy a v CSI2* Lanaken budeme moci sledovat ve dnech 28. – 30.3. Annu Kellnerovou a Ladu Šobichovou. Další účast našich skokanů proběhne 28.3. – 3.4. v CSI3*/CSI1*/CSIYH v Arezzo, kde se představí Nikola Bielíková a Michaela Hasnedlová. V témže termínu se v San Giovanni zúčastní Kateřina de Jagerová, Kateřina Kučerová a František Stružinský závodů CSI1*. Na CSI3*/CSIU25 Lanaken v datech 1. – 3.4. a také 8. – 10.4. uvidíme Annu Kellnerovou. V Arezzu se na závodech CSI3*/CSI1*/YH v termínu 4. – 10.4. představí Nikola Bielíková a Michaela Hasnedlová. Dalším výjezdem naváže Jaroslav Šíma v CSI1*/CSIYH Lummen, které se koná 12. – 17.4. V Eschweiler jsou v termínu 14. – 17.4. závody CSI3*/CSI1*/CSIL*/CSIYH s plánovanou účastí Zuzany Zelinkové. Češi budou mít své zastoupení také na CSI2*/CSIJ-A Linz v datech 21. – 24.4. a CSIJ-A Linz v termínu 28.4. – 1.5., zde ještě nejsou uzavřené přihlášky a proto počet jezdců zatím není konečný.

Čtěte také:  Zimní jezdecký pohár ČJF přichází s novinkami. Pojede se již posedmé

Drezurní jezdkyně Adéla Neumannová a Tereza Hábová se zúčastní závodů CDI3* Stadl Paura, které se konají 22. – 28.3. a další české jezdce uvidíme v termínu 28.4. – 1.5. na CDI Mariakalnok.

V Kreuthu proběhnou všestrannostní závody CIC1*/CIC2* v termínu 7. – 10.4., kterých zúčastní Barbora Kamírová, Robert Pokorný, Miloslav Příhoda ml. a Iva Baďurová.

Vytrvalostní jezdci, reprezentující ČR, se chystají na závody CEI1* Plavecké Podhradie, kam ještě nejsou přihlášky uzavřeny a na voltižních závodech CVI3* Saumur 3. – 5.4. uvidíme Janu Bartoňkovou.

Zdroj: Tisková zpráva České jezdecké federace

ČJF drezura skoky Voltiž všestrannost Vytrvalost
Předchozí: Koně v rezervaci jsou skutečně divocí, potvrdil etologický výzkum
Následující: Dvě jedničky pro golfový turnaj Ve stopách Velké pardubické

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Explosion W změnil majitele

Explosion W, vítěz sobotní Super Grand Prix na Prague PlayOffs, byl prodán. Na svém facebookovém profilu o tom informoval jeho jezdec Ben Maher. Novými majitelkami desetiletého valacha se staly Pamela Wright a Charlotte Rossetter. Bývalý majitelé, manželé Moffittovi vlastnící Poden Farms, souhlasili s prodejem po četných nabídkách. Prioritou bylo zachování ...