Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > domácí sport > Čeští jezdci se v nadcházejících týdnech zúčastní mnoha mezinárodních závodů

Čeští jezdci se v nadcházejících týdnech zúčastní mnoha mezinárodních závodů

Jezdci reprezentující Českou republiku se během posledních březnových dní zúčastní čtyř mezinárodních závodů. V dubnu bychom je měli vidět na celkem 13 mezinárodních závodech v 5 různých disciplínách. Nejvíce zastoupenou disciplínou budou opět skoky.

Ilustrační fotografie: Josef Malinovský

Ilustrační fotografie: Josef Malinovský

V termínu od 21. do 27.3. najdeme české závodníky na závodech v San Giovanni, kde se v soutěži CSI3* představí 9 českých jezdců, v CSI1* rovněž 9 našich jezdců a soutěže CSIYH1* se zúčastní dva čeští jezdci. Na závodech CSI2*/YH Bonheiden v termínu 24. – 27.3. uvidíme výkony Jaroslava Šímy a v CSI2* Lanaken budeme moci sledovat ve dnech 28. – 30.3. Annu Kellnerovou a Ladu Šobichovou. Další účast našich skokanů proběhne 28.3. – 3.4. v CSI3*/CSI1*/CSIYH v Arezzo, kde se představí Nikola Bielíková a Michaela Hasnedlová. V témže termínu se v San Giovanni zúčastní Kateřina de Jagerová, Kateřina Kučerová a František Stružinský závodů CSI1*. Na CSI3*/CSIU25 Lanaken v datech 1. – 3.4. a také 8. – 10.4. uvidíme Annu Kellnerovou. V Arezzu se na závodech CSI3*/CSI1*/YH v termínu 4. – 10.4. představí Nikola Bielíková a Michaela Hasnedlová. Dalším výjezdem naváže Jaroslav Šíma v CSI1*/CSIYH Lummen, které se koná 12. – 17.4. V Eschweiler jsou v termínu 14. – 17.4. závody CSI3*/CSI1*/CSIL*/CSIYH s plánovanou účastí Zuzany Zelinkové. Češi budou mít své zastoupení také na CSI2*/CSIJ-A Linz v datech 21. – 24.4. a CSIJ-A Linz v termínu 28.4. – 1.5., zde ještě nejsou uzavřené přihlášky a proto počet jezdců zatím není konečný.

Drezurní jezdkyně Adéla Neumannová a Tereza Hábová se zúčastní závodů CDI3* Stadl Paura, které se konají 22. – 28.3. a další české jezdce uvidíme v termínu 28.4. – 1.5. na CDI Mariakalnok.

V Kreuthu proběhnou všestrannostní závody CIC1*/CIC2* v termínu 7. – 10.4., kterých zúčastní Barbora Kamírová, Robert Pokorný, Miloslav Příhoda ml. a Iva Baďurová.

Vytrvalostní jezdci, reprezentující ČR, se chystají na závody CEI1* Plavecké Podhradie, kam ještě nejsou přihlášky uzavřeny a na voltižních závodech CVI3* Saumur 3. – 5.4. uvidíme Janu Bartoňkovou.

Zdroj: Tisková zpráva České jezdecké federace

ČJF drezura skoky Voltiž všestrannost Vytrvalost
Předchozí: Koně v rezervaci jsou skutečně divocí, potvrdil etologický výzkum
Následující: Dvě jedničky pro golfový turnaj Ve stopách Velké pardubické

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Anna Kellnerová má nového koně, za čtvrt miliardy

Česká parkurová jezdkyně Anna Kellnerová má nového koně. Její otec, nejbohatší Čech, Petr Kellner jí koupil desetiletou klisnu Catch Me If You Can. Cena za úspěšnou klisnu dosáhla téměř 250 milionů korun. Klisnu Kellnerovým prodal Paul Schockemöhle, od kterého má Anna i valacha Silverstone B, se kterým již úspěšně závodí ...