Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > domácí sport > CSI Olomouc: páteční výsledky

CSI Olomouc: páteční výsledky

V pátek 13. června pokračovaly druhým dnem v areálu ESC Olomouc mezinárodní závody v parkurovém skákání „J&T Banka CSI3*-W Olomouc“. Na programu byly stejně jako ve čtvrtek čtyři soutěže.

Vítěz páteční Youngster tour Juraj Krivjanský s Capital Croft ze Slovenska. Foto: archiv ESC Olomouc

Vítěz páteční Youngster tour Juraj Krivjanský s Capital Croft ze Slovenska. Foto: archiv ESC Olomouc

Jako první byla na programu soutěž č. 2 CSIYH Youngster tour 125/130 cm pro 6leté a 7leté koně. Z vítězství se radoval slovenský jezdec Juraj Krivjanský s koněm Capital Croft. Druhé místo vybojoval Čech Martin Řezníček s koněm Sabelius před Francescem Turturiellem s koněm Ilana Van De Eedthoek. Těsně pod stupni vítězů dojel Jiří Luža a Verdi S. Z 51 startujících dvojic dokončilo parkur čistě 16.

Druhou soutěží dne byla soutěž č. 14 CSI1* Bronze tour 120 cm. Z 31 startujících bylo 25 z České republiky. Mezi 10 dvojicemi s nulou na kontě byla nejrychlejší Tanya Levorchick s Baloubinou reprezentující Spojené státy americké. Na druhém místě skončila Nina Koločová s Ebony, které tak navázali na čtvrteční vítězství ve stejné soutěži. Bronzovou příčku obsadil Antonín Kutálek s Feminou.

Odpolední program zahájila soutěž č. 10 CSI3* Diamond tour 145 cm, Longines Jumping Ranking. Divákům se představilo 57 dvojic. Nejvíce se dařilo belgickému jezdci Kevinu Gielenovi s koněm Fariska. Druhé místo patřilo Federicu Ciriesimu a Calidě 46 z Itálie. Třetí místo obsadil Sandor Szasz  Ferrana z Maďarska. Nejlepším z českých jezdců byl na čtvrtém místě Ondřej Zvára a Carmen Arcus, kteří jako jediní z Čechů dokázali zajet čistě. S čistým kontem dokončilo celkem 15 dvojic.

Čtěte také:  Ostrava Stará Bělá hostí třetí mítink ČSP 2018

Páteční program ukončila soutěž č. 8 CSI3* Gold tour 140 cm. Vítězství vybojoval o pouhé tři desetiny Federico Ciriesi a Cassandra 285 z Itálie před Sandorem Szaszem s Luftikus Boyem z Maďarska, který obsadil i čtvrtou příčku s koněm Landspiel. Třetí příčka patřila Lindě Bratomi s Athene z Itálie. Nejlepší český výsledek zajela Kateřina Kubrické se Sejnou 1 a obsadila 6. příčku.

Předběžný časový harmonogram na sobotu 14. června

08:00 Soutěž č. 15 CSI1* Bronze Tour final 125 cm

10:30 Soutěž č. 5 CSI 3* Silver Tour 135 cm

14:00 Soutěž č. 11 CSI3* Diamond Tour 150 cm, Longines Jumping Ranking

17:00 Soutěž č. 3 CSIYH Youngster Tour final 130/135 cm

ESC Olomouc J&T Banka CSI3*-W Olomouc
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Memoriál Jiřího Škodného v Heřmanově Městci
Následující: CSI Olomouc: sobotní výsledky

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Velká cena Frenštátu přinese boj o pohárovou TOP4

Jednou z posledních šancí získat body do žebříčků v rámci série Českého skokového poháru 2017 je Velká cena Frenštátu pod Radhoštěm. Účastníci se však letos nesjedou do podhůří Beskyd, ale do Olomouce, kde tento mítink, jež se koná ve dnech 8. – 10. září, hostuje. TJ Frenštát pod Radhoštěm, která je organizátorem devátého ...