Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > domácí sport > CSI Olomouc: sobotní výsledky

CSI Olomouc: sobotní výsledky

V sobotu 14. června pokračovaly třetím dnem v areálu ESC Olomouc mezinárodní závody v parkurovém skákání „J&T Banka CSI3*-W Olomouc“. Na programu byly stejně jako v předchozích dnech čtyři soutěže.

Vítěz Antonín Kutálek s Feminou, tento jezdec získal také 3.místo s Rozárkou. Foto - Tomáš Holcbecher (Holcbecher.com - Equestrian Sport Photobank)

Vítěz Antonín Kutálek s Feminou, tento jezdec získal také 3.místo s Rozárkou. Foto: Tomáš Holcbecher (Holcbecher.com – Equestrian Sport Photobank)

Úvod dne patřil soutěži č. 15 CSI1* Bronze Tour final 125 cm. Na start se postavilo 29 dvojic, 11 z nich postoupilo do rozeskakování. Nejrychleji zvládl připravený kurz Antonín Kutálek s Feminou, který vybojoval také třetí místo s Rozárkou 7. Druhou pozici obsadil Ladislav Vachutka s Taktikou. Včerejší vítězka této soutěže dokončila soutěž s dvěma chybami na 25. místě.

Dopolední program pokračoval soutěž č. 5 CSI 3* Silver Tour 135 cm. Mezi 44 startujícími byla nejrychlejší Jörne Sprehe s koněm Kick Like Bum z Německa, kteří tak navázali na čtvrteční vítězství. Na druhém místě skončil Aleš Opatrný a Caramouche. Bronz si odváží italský jezdec Francesco Turturiello a Chanel 353.

První odpolední soutěží byla soutěž č. 11 CSI3* Diamond Tour 150 cm, Longines Jumping Ranking. Z 33 dvojic se do rozeskakování probojovalo 7, včetně našeho Jiřího Hrušky s Mr Voxem. V rozeskakování zaznamenal Jiří Hruška dvě chyby a pomalejší čas znamenal celkovou sedmou pozici. Nejrychleji rozeskakování zvládla slovenská jezdkyně Jana Miklošová a Nourejev N Z. Druhou příčku vybojovala polská jezdkyně Paulina Koza a Banjo Boy. Třetí pozice patřila Balazsi Horvathovi z Maďarska s Pm Jumping Lady.

Čtěte také:  Královice hostí celý víkend Zimní jezdecký pohár

Posledním sobotním bodem programu byla soutěž č. 3 CSIYH Youngster Tour final 130/135 cm. Na start finále soutěže pro 6leté a 7leté koně se postavilo 51 dvojic, z nichž 12 postoupilo do rozeskakování. V něm byl nejrychlejší náš Martin Řezníček a Sabelius. Stříbro si vyjel polský jezdec Krzysztof Prasek a Durano W před Juraj Krivjanským s koněm Capital Croft.

ESC Olomouc J&T Banka CSI3*-W Olomouc
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: CSI Olomouc: páteční výsledky
Následující: Zlatý pohár vybojoval „mladík“ Brog Deas

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Velká cena Frenštátu přinese boj o pohárovou TOP4

Jednou z posledních šancí získat body do žebříčků v rámci série Českého skokového poháru 2017 je Velká cena Frenštátu pod Radhoštěm. Účastníci se však letos nesjedou do podhůří Beskyd, ale do Olomouce, kde tento mítink, jež se koná ve dnech 8. – 10. září, hostuje. TJ Frenštát pod Radhoštěm, která je organizátorem devátého ...