Home > Zpravodajství > informujeme vás > CSIO Bratislava: V sobotu Češi nejlépe ve Small Tour

CSIO Bratislava: V sobotu Češi nejlépe ve Small Tour

Finále Small Tour, soutěže s následným rozeskakováním, zahájilo sobotní program třetího dne mezinárodních parkurových závodů CSIO3*-W v Bratislavě. Na parkur s překážkami vysokými 140 cm se postavily dvě české jezdkyně. Obě se zásluhou čistých jízd dostaly do rozeskakování. Nikola Bielíková a hřebec Clive zajeli opět čistě a obsadili skvělé šesté místo. O příčku níže skončila Zuzana Zelinková v sedle valacha Luka´s Ninja, když si na konto připsali 8 trestných bodů.

llustrační foto: Josef Malinovský

V Big Tour byla nejlepší Zuzana Zelinková. llustrační foto: Josef Malinovský

Celkově sedmou soutěží byla Medium Tour (140 cm). Nejlépe se z českých jezdců dařilo Nikole Bielíkové. S valachem Concelo po jedné chybě obsadili 22. místo. Tři příčky za nimi skončila Anna Kellnerová s Atessou B L H. Tato dvojice si kromě jedné chyby na skocích připsala také jeden trestný bod za překročení stanoveného času. Do třetí desítky výsledkové listiny se probojoval také Aleš Opatrný s Curley Sue 39. Vynikající čas bohužel s osmi trestnými body je zařadil na 29. místo z 42. startujících dvojic.

Tři české jezdkyně se představili v Big Tour (150 cm). Zuzana Zelinková s Filicitou obsadily 14.místo pouze s jedním trestným bodem za překročení času. Dalším dvěma dvojicím se již nezadařilo. Anna Kellnerová a Carpe Diem Af Pan nasbíraly na parkuru 19 tresných bodů, Nikola Bielíková s Carthinjem ještě o bod více.

Do nedělní Grand Prix (160 cm) nastoupí Zuzana Zelinková s Filicitou a Aleš Opatrný s Berlinou. Tři naši jezdci se také představí od 11 hodin v Little Prix (145 cm).

Aleš Opatrný Anna Kellnerová CSIO3*- W Bratislava Nikola Bielíková Parkur skoky Zuzana Zelinková
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: MČR v drezuře 2015 předčasně ukončeno
Následující: CSIO Bratislava: Aleš Opatrný s Berlinou v GP za chybu

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Historický moment pro jezdecký sport! Účast na OK v Tokiu má jasnou český skokový tým

Dnešní den bude bezesporu zapsaný do historie českého jezdeckého sportu, jako významný. Česká jezdecká federace obdržela potvrzení z FEI (Mezinárodní jezdecká federace) o přerozdělení týmové kvóty pro disciplínu skoky, a to znamená, že český parkurový tým má otevřenou cestu na OH Tokio 2020!! Do 31. prosince 2019 byl termín pro ...