Home > Zpravodajství > informujeme vás > CSIO Bratislava: V sobotu Češi nejlépe ve Small Tour

CSIO Bratislava: V sobotu Češi nejlépe ve Small Tour

Finále Small Tour, soutěže s následným rozeskakováním, zahájilo sobotní program třetího dne mezinárodních parkurových závodů CSIO3*-W v Bratislavě. Na parkur s překážkami vysokými 140 cm se postavily dvě české jezdkyně. Obě se zásluhou čistých jízd dostaly do rozeskakování. Nikola Bielíková a hřebec Clive zajeli opět čistě a obsadili skvělé šesté místo. O příčku níže skončila Zuzana Zelinková v sedle valacha Luka´s Ninja, když si na konto připsali 8 trestných bodů.

llustrační foto: Josef Malinovský

V Big Tour byla nejlepší Zuzana Zelinková. llustrační foto: Josef Malinovský

Celkově sedmou soutěží byla Medium Tour (140 cm). Nejlépe se z českých jezdců dařilo Nikole Bielíkové. S valachem Concelo po jedné chybě obsadili 22. místo. Tři příčky za nimi skončila Anna Kellnerová s Atessou B L H. Tato dvojice si kromě jedné chyby na skocích připsala také jeden trestný bod za překročení stanoveného času. Do třetí desítky výsledkové listiny se probojoval také Aleš Opatrný s Curley Sue 39. Vynikající čas bohužel s osmi trestnými body je zařadil na 29. místo z 42. startujících dvojic.

Tři české jezdkyně se představili v Big Tour (150 cm). Zuzana Zelinková s Filicitou obsadily 14.místo pouze s jedním trestným bodem za překročení času. Dalším dvěma dvojicím se již nezadařilo. Anna Kellnerová a Carpe Diem Af Pan nasbíraly na parkuru 19 tresných bodů, Nikola Bielíková s Carthinjem ještě o bod více.

Do nedělní Grand Prix (160 cm) nastoupí Zuzana Zelinková s Filicitou a Aleš Opatrný s Berlinou. Tři naši jezdci se také představí od 11 hodin v Little Prix (145 cm).

Aleš Opatrný Anna Kellnerová CSIO3*- W Bratislava Nikola Bielíková Parkur skoky Zuzana Zelinková
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: MČR v drezuře 2015 předčasně ukončeno
Následující: CSIO Bratislava: Aleš Opatrný s Berlinou v GP za chybu

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Obhájce Marek Klus bude mít ve Velké ceně Olomouce silnou konkurenci

Ve čtvrtek 11. července startují sedmé závody letošního seriálu Českého skokového poháru. Hostí je Equine Sport Center v Olomouci. Zázemí areálu tradičně láká k účasti početné pole startujících. Ve Velké ceně bude obhajovat prvenství Marek Klus. Český skokový pohár se přehoupl do druhé poloviny sezony 2019. Ve dnech 11. až ...