Home > Zpravodajství > krátké novinky > CSIO Budapešť: Aleš Opatrný s Acovarem čtvrtí v Grand Prix

CSIO Budapešť: Aleš Opatrný s Acovarem čtvrtí v Grand Prix

V neděli 19. července 2015 skončili čtyřdenní mezinárodní parkurové závody CSIO3*-W v maďarské Budapešti. Hlavním nedělním bodem programu byla Grand Prix Budapešti s výškou překážek 160 cm.

Aleš Opatrný s Acovarem v nedělní Grand Prix Budapešti. Foto: archiv pořadatele

Aleš Opatrný s Acovarem v nedělní Grand Prix Budapešti. Foto: archiv pořadatele

Vynikající čtvrté místo si vyjel Aleš Opatrný v sedle devítiletého valacha Acovara. Od postupu do rozeskakování ho dělil pouze jediný trestný bod za překročení času. Z 54 dvojic překonalo parkur bezchybně pouze pět dvojic, z toho dvě však s jedním trestným bodem za čas. Vítězem se stal v obou jízdách bezchybný dánský jezdec Andreas Schou. Ondřeji Zvárovi se s klisnou Carmen Arcus parkur nevydařil, čtyři chyby na překážkách je zařadily na konec výsledkové listiny.

Aleš Opatrný startoval také ve finále Small Tour. Na parkur se stupňovanou obtížností se vydal v sedle klisny Curley Sue 39 a získali skvělé druhé místo.

Kompletní výsledky

Čtěte také:  Tiumen byl postřelen
Acovaro Aleš Opatrný CSIO Budapešť Ondřej Zvára
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: CSIO Budapešť: V sobotu nejlépe Emma Augier de Moussac
Následující: Mladšími mistry ČR Novak, Stružinský a De Jagerová

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Ondřej Zvára: V O2 areně není jednoduché udržet soustředěnost koní

Parkurový reprezentant Ondřej Zvára stejně jako v loňském roce chystá se dvěma koňmi na Global Champions Prague PlayOffs do pražské O2 areny. Kromě vlastních startů se těší i na to, že bude opět sledovat finálové parkury družstev. Ondřej Zvára patří do tzv. A-kádru české parkurové reprezentace. Během galashow světového parkuru ...