Home > Zpravodajství > světový sport > CSIO Budapešť: Český tým vyhrál Pohár národů

CSIO Budapešť: Český tým vyhrál Pohár národů

Český tým ve složení Zuzana Zelinková – Caleri II, Ondřej Zvára – Carmen Arcus, Emma Augier de Moussac – Danthe RDPS a Aleš Opatrný – VDL Fakir nastoupil v páteční soutěži Poháru národů v rámci závodů CSIO v Budapešti.

Družstvo před startem PN, zleva Tjark Nagel, Aleš, Zuzka, Emma, Ondra, Olga Plachá. Foto: archiv Martina Ohnheisera

Družstvo před startem PN, zleva Tjark Nagel, Aleš, Zuzka, Emma, Ondra, Olga Plachá. Foto: archiv Martina Ohnheisera

Po prvním kole měl český tým na kontě 8 trestných bodů. Stejný výsledek zajel i tým Norska a tak českým jezdcům patřilo dělené první místo. Škrtal se výsledek Emmy Augier de Moussac (8 tr. b.). Čistě zajeli Zuzana Zelinková i Aleš Opatrný. Zuzana Zelinková si navíc čistým výsledkem zajistila kvalifikaci na Světové jezdecké hry právě s Calerim.

V druhém kole zajela bezchybně pouze Zuzana Zelinková a potvrdila svou dobrou formu. Aleš Opatrný připsal 4 trestné body, Emma Augier de Moussac přidala dalších 8. Škrtal se výsledek Ondřeje Zváry (17 tr. b.). Český tým zvítězil s celkovým skóre 20 tr. b.

Čtěte také:  Parkurové týmy pro GCL 2020: Prague Lions mají dva nové jezdce
Pohár národů
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Červnové parkury v areálu Dvůr Nové Zámky
Následující: Jiří Nesvačil junior nejlepší v drezuře při CAI3* Nebanice

One comment

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Zvára i český tým přivezli ze Sopot čtvrté místo

Skvělého úspěchu dosáhl reprezentant v parkurovém skákání Ondřej Zvára. Na závodech kategorie CSIO5* v polských Sopotech skončil těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě. Stejně si vedlo v Poháru národů české družstvo. Češi zopakovali v divizi 2 týmové soutěže umístění z květnového kola v Linci. A stejně jako v Rakousku ...