Home > Zpravodajství > světový sport > CSIO Budapešť: V sobotu nejlépe Emma Augier de Moussac

CSIO Budapešť: V sobotu nejlépe Emma Augier de Moussac

Třetím dnem pokračovaly v sobotu 18. července 2015 mezinárodní parkurové závody CSIO3*-W v maďarské Budapešti. Caleri II, Cento Lano i Acovaro měli volný den, jejich jezdci se však na kolbišti představili.

Emma Augier de Moussac. Ilustrační foto: Herve Bonnaud

Emma Augier de Moussac. Ilustrační foto: Herve Bonnaud

Do úvodní Medium Tour oproti předchozím dnům čeští jezdci nenastoupili. Jejich výkony jsme tak mohli sledovat až v soutěži pro mladé koně. Na parkur s výškou překážek 130/135 cm s následným rozeskakováním nastoupili 3 čeští jezdci se 4 koňmi. Do rozeskakování postoupilo pouze 12 dvojic z 59 startujících, které měly po základním kole na svém kontě nulu. Mezi nimi nechyběla ani česká reprezentantka Emma Augier de Moussac se sedmiletou Divou. V rozeskakování si zapsaly 4 trestné body a obsadily konečné 8. místo. Zuzana Zelinková sedlala v soutěži dvojici klisen – šestiletou Evitu R (4 tr.b., 23. místo) a sedmiletáou Duniu La (5 tr.b., 37. místo). Ondřej Zvára a Chaccolan nasbírali na parkuru 17 trestných bodů a skončili až v závěru výsledkové listiny.

Závěrečnou soutěží dne byla Big Tour (150 cm). Emmě Augier de Moussac a Charly Brownovi se reparát za páteční nepovedený výkon v Poháru národů příliš nevydařil –  výsledek 13 trestných bodů. Ještě o dva body více nasbírali Aleš Opatrný s valachem Wally.

V neděli budou závodit pouze Aleš Opatrný a Ondřej Zvára. V Grand Prix bud startovat Aleš s Acovarem a také Ondřej s Carmen Arcus.

Čtěte také:  Hlavní slovo mají v neděli na závodišti dvouletí
Aleš Opatrný CSIO Budapešť Emma Augier de Moussac Ondřej Zvára Zuzana Zelinková
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Vítězkou OAKS po tuhém boji Amga River
Následující: CSIO Budapešť: Aleš Opatrný s Acovarem čtvrtí v Grand Prix

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Aleš Opatrný je poosmé parkurovým mistrem ČR, Marek Klus skončil druhý

Skvělá sportovní podívaná až do úplného konce. To bylo mistrovství České republiky v parkurovém skákání 2019 v Martinicích u Březnice. Šťastný konec to byl hlavně pro Aleše Opatrného, i když Marek Klus bojoval jako lev a také ani jednou nechyboval. Prvním, kdo měl medaili z parkurového mistrovství České republiky 2019 ...