Home > Zpravodajství > krátké novinky > Den otevřených dveří v Luka racing

Den otevřených dveří v Luka racing

Dostihové středisko Luka racing vás zve na tradiční den otevřených dveří v Bošovicích u Písku. V sobotu 28. března bude středisko otevřeno od 10:00 hod. do 15:00 hod. V rámci dne otevřených dveří si budete moci prohlédnout celé středisko, ukázku tréninku dostihových koní, uvidíte krmení a ošetřování koní. Dále se vám předvedou koně, kteří jsou na prodej a je u nich i možnost založení oblíbeného syndikátu majitelů koní. Při dni otevřených dveří proběhne mimo jiné i press day pro novináře.

Den otevřených dveří v Luka racing přivítá vždy mnoho návštěvníků. Foto: archiv Luka racing

Den otevřených dveří v Luka racing přivítá vždy mnoho návštěvníků. Foto: archiv Luka racing

Neváhejte a využijte tuto výjimečnou možnost nahlédnout pod pokličku profesionálního tréninkového střediska dostihových koní, vedeného trojnásobným šampiónem trenérů Václavem Lukou ml. Poznejte blíže tento krásný sport plný emocí, adrenalinu a zážitků. Sport plný lidských a koňských hrdinů.

Nezapomeňte také, že den otevřených dveří je jedinečná příležitost podívat se na koně, které si můžete vybrat do již šestého ročníku honorované soutěže Luka racing stars! Přihlášení do soutěže je zcela zdarma.

Program:

Otevření střediska pro veřejnost: 10 hod.

Ukázka dostihového tréninku: 10:30-11:30 hod.

Předvedení koní: 11:30-12:30 hod.

Uzavření střediska: 15 hod.

Tým Luka racing

Čtěte také:  Vánoční pomoc od hasičů
den otevřených dveří Luka Racing Luka racing stars
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Pony liga vstupuje do třináctého ročníku s novinkami
Následující: Jezdecký festival 2015 v Lysé zahájen Pony ligou

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Den otevřených dveří v dostihovém středisku Luka racing

Již tradičně pořádá dostihové středisko Luka racing den otevřených dveří. Přijměte jejich pozvání. Vážení, jménem dostihového tréninkového střediska Luka racing v Bošovicích u Písku si Vás dovoluji srdečně pozvat na ,,Den otevřených dveří“, který se koná v sobotu 30. března 2019 od 10 hodin. Ilustrační fotografie: archiv Luka Racing Toto ...