Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > pozvánky > Pozvánka na Děpoltovické “ Letní dny “ a skokové závody

Pozvánka na Děpoltovické “ Letní dny “ a skokové závody

Vyhrajte 300, 200, nebo 100 Grošů, v článku je umístěná tombola. Přihlašte se do tomboly a vyhrajte. Vyhrávají 3 registrovaní čtenáři.


Jak se již stalo tradicí, Pegas Děpoltovice, v letních srpnových dnech pořádá skokové závody, „Letní slavnosti „, pod záštitou Města Nová Role a obce Děpoltovice. Závody se konají ve vlastním areálu jezdeckého klubu PEGAS v Děpoltovicích.

Skokové soutěže jsou zakončeny oblíbenou disciplínou “ Kostýmové skákání „. Tato soutěž je velmi oblíbená jak u soutěžících na koních tak hlevně u diváků.

 Jednotlivci i skupiny jezdců zde předvádí své vlastní masky a fantazie. Jezdci se odpovědně připravují na tuto soutěž, protože je rovněžu nich oblíbená a hlavně je to tradice těchto „Letních skokových dnů“. Diváci pak sami hodnotí a udělují body soutěžícím, je také samozřejmostí, že jeden z diváků předává umístěným ceny. Divácky je tato soutěž nejoblíbenější disciplínou již několik let.

Pořadel Jezdecký klub Pegas Děpoltovice má vždy zajištěn pestrý doprovodný program, pro diváky a to hlavně pro rodiny s dětmi – skákání v pytli, koňský trenažer, jízda na pony aj…. . Mezi soutěžemi se o zábavu starají pozvané hudební skupiny, které pak pokračují v diskotéce pod širým nebem do pozdních večerních hodin.

Letní Slavnosti jsou velmi oblíbenou událostí a proto Vás srdečně zveme.

www.jkpegas.cz

     


Přihlašte se do tomboly a vyhrajte 300, 200 nebo 100 Grošů.
Přihlášení do tomboly je zdarma ( 0 Grošů)
Vyhrávají 3 registrovaní čtenáři.
1. místo – 300 Grošů, 2. místo – 200 Grošů a 3. místo – 100 Grošů
Přihlásit se lze pouze 1x
Losování vítěze proběhne: 31 Srpen 2011 00:10 hod.

 

 

{AUP::RAFFLE=4}

Předchozí: Souboj pony jezdců o víkendu ve Zduchovicích
Následující: Rychlá pomoc ve stáji 2. díl – druhy nemocí a vakcinace
x

Mohlo by vás zajímat

Tříhodinová záchrana se šťastným koncem

Pád koně do jámy byl na tísňovou linku HZS Středočeského kraje oznámen ve středu 20. června krátce před 17. hodinou. Událost se stala v chatové oblasti mezi obcemi Klínec a Měchenice v okrese Praha-západ, která není přístupná pro běžnou hasičskou techniku. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze stanic HZS Jílové a ...