Home > Zpravodajství > pozvánky > Pozvánka na Děpoltovické “ Letní dny “ a skokové závody

Pozvánka na Děpoltovické “ Letní dny “ a skokové závody

Vyhrajte 300, 200, nebo 100 Grošů, v článku je umístěná tombola. Přihlašte se do tomboly a vyhrajte. Vyhrávají 3 registrovaní čtenáři.


Jak se již stalo tradicí, Pegas Děpoltovice, v letních srpnových dnech pořádá skokové závody, „Letní slavnosti „, pod záštitou Města Nová Role a obce Děpoltovice. Závody se konají ve vlastním areálu jezdeckého klubu PEGAS v Děpoltovicích.

Skokové soutěže jsou zakončeny oblíbenou disciplínou “ Kostýmové skákání „. Tato soutěž je velmi oblíbená jak u soutěžících na koních tak hlevně u diváků.

 Jednotlivci i skupiny jezdců zde předvádí své vlastní masky a fantazie. Jezdci se odpovědně připravují na tuto soutěž, protože je rovněžu nich oblíbená a hlavně je to tradice těchto „Letních skokových dnů“. Diváci pak sami hodnotí a udělují body soutěžícím, je také samozřejmostí, že jeden z diváků předává umístěným ceny. Divácky je tato soutěž nejoblíbenější disciplínou již několik let.

Pořadel Jezdecký klub Pegas Děpoltovice má vždy zajištěn pestrý doprovodný program, pro diváky a to hlavně pro rodiny s dětmi – skákání v pytli, koňský trenažer, jízda na pony aj…. . Mezi soutěžemi se o zábavu starají pozvané hudební skupiny, které pak pokračují v diskotéce pod širým nebem do pozdních večerních hodin.

Letní Slavnosti jsou velmi oblíbenou událostí a proto Vás srdečně zveme.

www.jkpegas.cz

     


Přihlašte se do tomboly a vyhrajte 300, 200 nebo 100 Grošů.
Přihlášení do tomboly je zdarma ( 0 Grošů)
Vyhrávají 3 registrovaní čtenáři.
1. místo – 300 Grošů, 2. místo – 200 Grošů a 3. místo – 100 Grošů
Přihlásit se lze pouze 1x
Losování vítěze proběhne: 31 Srpen 2011 00:10 hod.

 

 

{AUP::RAFFLE=4}

Předchozí: Souboj pony jezdců o víkendu ve Zduchovicích
Následující: Rychlá pomoc ve stáji 2. díl – druhy nemocí a vakcinace
x

Mohlo by vás zajímat

Kladrubský hřebčín postupně plní podmínky od UNESCO

Po trochu překvapivém červencovém zapsání Krajiny pro chov a výcvik ceremoniálních koní v Kladrubech nad Labem na seznam světového dědictví UNESCO se poprvé sešla Rada památky, aby projednala plnění podmínek, které jsou s tímto zápisem spojeny. Nadále pak bude působit jako Rada památky UNESCO a střežit udržitelnost tohoto kulturního statku v jeho kvalitě. ...