Home > Zpravodajství > informujeme vás > Dětské stanoviště na pardubickém závodišti dostane nový kabát

Dětské stanoviště na pardubickém závodišti dostane nový kabát

Už při červnovém Zlatém poháru se změní dětské stanoviště. Koutek pro nejmenší návštěvníky dostihů dostane nový kabát, bude barevnější. Dětem budou sloužit nové barevné stolky a židličky, přibudou i nafukovací balonky s motivem maskota závodiště. Ten se objeví také na nových reklamních předmětech.

Foto: archiv Dostihového spolku Pardubice

Parkurové závody s koníkem na tyči jsou mezi dětmi velmi oblíbené. Foto: archiv Dostihového spolku Pardubice

Dětské stanoviště nedaleko hracího hřiště i nadále nabízí rozmanitou zábavu pro malé návštěvníky závodiště. Nejoblíbenější hrou se staly parkurové závody s koníkem na tyči nebo třeba házení podkovou. Děti mohou také kreslit, skládat puzzle nebo si prostě jen hrát. Společnost jim i nadále dělají maskoti. „Maskot závodiště, kterému návštěvníci sociálních sítí právě hledají nové jméno, se objeví i na dalších propagačních materiálech. Kromě tištěných materiálů je i na tričkách a nově na klíčenkách, které si návštěvníci jako drobnou upomínku na návštěvu závodiště budou moci zakoupit,“ říká místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Michael Skalický.

Pro odrostlejší návštěvníky je připravena nedávno otevřená kavárna ve 4. patře tribuny B. Při kávě nebo jiném občerstvení tu mohou diváci sledovat dostihy z místa, odkud je nejkrásnější pohled do dostihové dráhy.

Závodiště věnuje část programu také starostům a zástupcům obecních samospráv. Cílem je snaha podpořit propagaci dostihů i rozvoj cestovního ruchu v regionu. „Se starosty jsme v kontaktu už od ledna. Nabízíme jim možnost vzájemné spolupráce na propagaci dostihů, snažíme se zapojovat jejich informační centra, uveřejňovat pozvánky na akce konané na závodišti v jejich obecních zpravodajích apod.,“ dodává Skalický s tím, že se Dostihový spolek zatím setkává s pozitivním ohlasem. „Starosty jsme pozvali pro to, abychom jim nabídli možnost „nasát“ tu pravou dostihovou atmosféru a třeba je i inspirovat k dalším formám spolupráce,“ vysvětluje Michael Skalický.

Čtěte také:  Explosion je Maherův životní kůň. Svou jedničku předvede v Praze

První z osmi dostihů mítinku s názvem Zlatý pohár předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR startuje ve 13 hodin. Základní vstupné je 90 korun, děti do 140 cm mají vstup zdarma. Pro odrostlejší je připraveno zlevněné vstupné. S odevzdáním vybarvené a vyplněné dokreslovačky na pokladnách závodiště získá na vybrané akce vstup zdarma i jeden z rodičů. Slevu na vstupném ve výši 50% mohou uplatňovat také návštěvníci, kteří na dostihy přijedou vlakem společnosti České dráhy. Zastávka je jen pár kroků od hlavní brány.

Agrofert park Dostihový spolek a.s. dostihy Pardubice Zlatý pohár
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní v Kunštátě
Následující: Závody spřežení v Heřmanově Městci

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Titulárním partnerem Velké pardubické bude i nadále Slavia pojišťovna

Do jubilejního 130. ročníku Velká pardubická vstupuje se stabilním titulárním partnerem. „Slavia pojišťovna prodloužila spolupráci na další dva roky, a tak se její jméno s Velkou pardubickou spojuje minimálně do roku 2021,“ uvedl Karel Waisser, generální ředitel Slavia pojišťovny. Navíc se Slavia pojišťovna rozhodla spolupracovat s Dostihovým spolkem a.s. i na jiných ...