Home > Zpravodajství > informujeme vás > Divizi E ovládl achaltekinský hřebec Saphire

Divizi E ovládl achaltekinský hřebec Saphire

Jméno z pouště (achal-teke) opět na vrcholu, Saphire ovládl divizi E plnokrevná a čistokrevná plemena. Po loňské odmlce, kdy v této divizi zvítězil Anglický plnokrevník Rocky of Gracie se letos na příčky nejvyšší pro postupku do finále probojoval hřebec Achaltekinského koně Saphire. Vítězství však neměl jednoduché, porazil s rozdílem pouhých 22 hlasů Anglického plnokrevníka Age of Jape. Velkým překvapením této divize je však úspěch Českého klusáka, který porazil Shagya Arabskou klisnu Hannah II. Třetí příčka a 106 hlasů mu ale do finále stačit nebude.

Vítěz Saphire

Vítěz Saphire

ACHALTEKINSKÝ KŮŇ Saphire hlasů: 149

ANGLICKÝ PLNOKREVNÍK Age of Jape hlasů: 127

ČESKÝ KLUSÁK Starboy BN hlasů: 106

SHAGYA ARAB Hannah II hlasů: 53

Tento týden o vaši přízeň soupeří teplokrevná domácí plemena, podpořte dalšího favorita při vstupu do finále! Více informací o projektu na www.nejkuncr.cz.

Čtěte také:  Jarní prázdniny v Národním hřebčíně
divize E Nejkrásnější kůň Plnokrevná a čistokrevná plemena
Předchozí: Srpnové závody Suchá a OM dětí a juniorů
Následující: LOH Rio 2016: Drama při medailovém ceremoniálu

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

JACKIE BUENO CHEROKEE – absolutní champion internetové ankety Nejkrásnější kůň ČR 2016

Tento mimořádný paint horse plemenný homozygotní hřebec, dokázal zaujmout nejen svým velmi netradičním zbarvením největší počet hlasující veřejnosti a stal se tak Nejkrásnějším koněm České republiky pro rok 2016. Jackie je mladý, atraktivní hřebec, narozený před 4 lety na westernovém Ranči 3R,  působiště s dlouholetou chovatelskou tradicí. Ranč se nachází na severu Čech,  v ...