Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Dívka spadla z koně, muž z povozu. Pro oba letěl vrtulník

Dívka spadla z koně, muž z povozu. Pro oba letěl vrtulník

V sobotu 5. července zasahovali lékaři Záchranné zdravotnické služby Jihomoravského kraje u úrazů způsobených v souvislosti s koňmi.

Záchrana dívky v obci Našiměřice. Foto: ZZS JMK

Záchrana dívky v obci Našiměřice. Foto: ZZS JMK

V dopoledních hodinách vyjížděli do obce Našiměřice na Znojemsku, kde po pádu z koně zůstala v bezvědomí mladá dívka. Na místo události byl vyslán i vrtulník. Zraněná dívka utrpěla poranění hlavy a závažné poranění hrudníku a byla transportována do Fakultní nemocnice Brno.

K dalšímu úrazu vyjížděli záchranáři ZZS JMK krátce před druhou hodinou odpolední do obce Dobročkovice na Vyškovsku. Zde se splašily koně s povozem a muže, který z vozu spadl, vůz přejel. Také zde musel zasahovat vrtulník, který muže s podezřením na vnitřní zranění transportoval do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Čtěte také:  Parkurová GCL opět s českou vlajkou. Prague Lions mají tři nové členy
pád z koně
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Francouzská čtyřspřeží ovládla CAI3* Nebanice 2014
Následující: Nejkrásnější kůň: Čtyři hřebci proti jedné klisně

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Záchranáři ošetřovali pět zraněných po hromadném pádu z koní

Posádky Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje vyjížděly v neděli 14. května ke skupině zraněných dívek a žen, které hromadně spadly při vyjížďce na koních. Po šestnácté hodině převzali operátoři záchranné služby prvotní informaci o zranění dvou dívek v zalesněném terénu na okraji Rychvaldu (okres Karviná). Na místo vzlétl vrtulník a ...