Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > domácí sport > Do Frenštátu za Českým skokovým pohárem i za zábavou

Do Frenštátu za Českým skokovým pohárem i za zábavou

Český skokový pohár nabídne v rámci pátého kola ve Frenštátu pod Radhoštěm, které se koná ve dnech 25. až 27. července, nejen vrcholné sportovní zážitky při nedělní Velké ceně a při dalších dvanácti rámcových soutěžích, ale také bohatý doprovodný program.

Jiří Skřivan a Kallisto. Foto: Josef Malinovský

Jiří Skřivan a Kallisto. Foto: Josef Malinovský

Váženým hostem se např. během vrcholného dne stane pravidelný jezdec Rallye Dakar Aleš Loprais. V rámci doprovodných aktivit diváci budou moci zhlédnout např. voltižní ukázku nejmenších členů domácí Tělovýchovné jednoty Slovan a na koně se posadí nejen závodníci, ale i zájemci z řad příchozích dětských diváků, pro něž budou připraveni pro svezení poníci. Děti jistě ocení i skákací hrad a další možnosti aktivního vyžití. Ve Frenštátu tradičně nemůže chybět ani programová vložka nazvaná „Kůň a motokára“ předcházející Velké ceně, kdy jezdci budou muset překonat nejen parkur na koni s překážkami vysokými 110 centimetrů, ale také vytyčenou dráhu v motokáře.

Absolutním vrcholem celé akce bude samozřejmě zmiňovaná Velká cena Frenštátu pod Radhoštěm, jejíž začátek je naplánován na nedělní odpoledne. Z top jezdců dorazí např. druhý jezdec aktuálního pohárového žebříčku Jiří Skřivan, který má nyní na svém kontě 29 bodů. Těžkým konkurentem pro něj jistě bude třetí v pořadí Jiří Hruška s 26 body, jenž před dvěma týdny vybojoval v sedle plemenného hřebce Arista Z prvenství na seniorském mistrovství České republiky v Martinicích. O další body se bude pokoušet v nedělním závěru celých závodů např. i vítěz finále Českého skokového poháru v roce 2012 – Martin Matějka s koněm TRM Kar Kar. Na předběžné startovní listině jsou dále: Marek Hentšel se Sauronem Fitmin, Marek Klus s koňmi Al Cambero Eurobit a Commodor, Kateřina Kubrická s Šejnou 1, Jiří Malý s koněm Carigo Z, Jakub Ludvík s Kaucí, Radek Šídlo s Calvadosem 2, Rostislav Hlaušek s Kelly 6 či v Litomyšli úspěšný Petr Eim s Catangem HT Fitmin. Ze Slovenska dorazí Michal Žák, jenž se na start Velké ceny postaví v sedle Cantu. Více informací najdete na www.ceskyskokovypohar.cz.

Český skokový pohár Czech Junior Cup Equiservis Amateur Tour Frenštát pod Radhoštěm
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Na Panské líše se bojuje o drezurní tituly mistrů ČR
Následující: Úvod ČSP ve Frenštátu vyšel skvěle Martinu Řezníčkovi

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Český skokový pohár 2018 pokračuje v Olomouci

V olomouckém Equine Sport Centru se ve dnech 12. až 15. července koná sedmé kolo Českého skokového poháru 2018. Návštěvníci areálu se mohou tradičně těšit na zajímavou sportovní podívanou. Celkem proběhne během čtyř dnů 17 soutěží. Sportovním vrcholem se stane nedělní Velká cena pod hlavičkou společnosti Creditas. Do té jsou ...