Home > Zpravodajství > domácí sport > Do Velké Chuchle na dostihy netradičně ve čtvrtek

Do Velké Chuchle na dostihy netradičně ve čtvrtek

Na čtvrteční podvečer je pro příznivce dostihů chystán mimořádný letní dostihový den, jehož program sestává z pěti dostihů nižších kategorií. Jsou nad očekávání solidně obsazeny, tři z nich mají maximální počet startujících a i ve zbylých dvou příliš volných míst ve startovních boxech nezbylo, a tak je pravděpodobné, že diváci budou svědky dramatických soubojů na dráze a úspěšní sázející si přijdou na vyšší výhry. Pro všechny návštěvníky je jistě příjemnou zprávou, že tentokrát je VSTUP na dostihy ZDARMA! Celkem se tedy uskuteční pět dostihů, v nichž se představí celkem 73 koní a 27 jezdců, první bod programu startuje v 18.30 hodin.

Ilustrační fotografie: archiv Conseq Park Velká Chuchle

Ilustrační fotografie: archiv Conseq Park Velká Chuchle

18.30 – Cena společnosti POWER EXCHANGE CENTAL EUROPE (hdcp III. k., 1200 m): ve sprinterském handicapu změří síly trojice tříletých s jedenácti staršími protivníky, všichni už si v kariérách zapsali alespoň jeden triumf.

19.00 – Cena společnosti CENTRÁLNÍ DEPOZITÁŘ CENNÝCH PAPÍRŮ (IV. k., 1600 m): k favoritům na premiérový triumf mezi tříletými nezvítězivšími bude patřit účastnice jarních jedničkových testů Rheedia a Loop Love.

19.30 – Cena společnosti STYRAX (hdcp IV. k., 1600 m): v mílovém handicapu s maximálním počtem šestnácti startujících, v němž se střetne čtveřice tříletých vítězů s tuctem zkušených soupeřů, z nichž pouze dva dosud nevyhráli.

20.00 – Cena společnosti COLOSSEUM (III. k., 1800 m): v zajímavé sestavě na střední trati mj. někdejší trojnásobný vítěz z Itálie a přední zdejší mílař Iryklon, či ve dvou dosavadních karlovarských startech neporažený tříletek Dzinfizz.

Čtěte také:  Přípravy na dostihovou sezonu v Pardubicích finišují

20.30 – Cena společnosti BURZA CENNÝCH PAPÍRŮ PRAHA (hdcp V. k., 1800 m): plné startovní boxy i na závěr programu, plná sestava středotraťařského handicapu včetně tří nečekaných jarních vítězů.

Termínová listina sezóny 2015:

čtvrtek 16. července – Dostihový den skupiny PX

neděle 30. srpna – 70. St. Leger

neděle 6. září – Dostihový festival (37. VC Prahy CK Martin Tour, 37. VC českého turfu)

neděle 13. září – Dostihový den EŽ Praha (9. Zlatý pohár EŽ Praha, 94. Svatováclavská cena)

neděle 20. září – Zářijový handicap

sobota 26. září – Evropský pohár žokejů

neděle 4. října – Říjnový handicap

neděle 18. října – 77. Charvát Cena zimního favorita, 13. Memoriál Harryho Petrlíka

neděle 25. října – 95. Cena prezidenta republiky

Conseq Park dostihy Metropolitní sezona Velká Chuchle
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Radek Nesvačil v elitní konkurenci vozatajů devátý
Následující: Hřebčín Lipica slaví 435. výročí a chystá se na rozsáhlou rekonstrukci

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

V prvním kole přihlášek na Velkou pardubickou se sešlo 30 koní

Dnešní den byl termínem pro první kolo přihlášek na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Na seznamu přihlášených figuruje třicet jmen koní, z nichž mnozí si už kurz legendárního dostihu vyzkoušeli. Ovšem vedle tří vítězů uplynulých ročníků nechybí ani nováčci. Své zástupce nominovali také Francouzi a Irové. Nejvíce přihlášených koní ...