Home > Zpravodajství > domácí sport > Do Velké Chuchle na dostihy netradičně ve čtvrtek

Do Velké Chuchle na dostihy netradičně ve čtvrtek

Na čtvrteční podvečer je pro příznivce dostihů chystán mimořádný letní dostihový den, jehož program sestává z pěti dostihů nižších kategorií. Jsou nad očekávání solidně obsazeny, tři z nich mají maximální počet startujících a i ve zbylých dvou příliš volných míst ve startovních boxech nezbylo, a tak je pravděpodobné, že diváci budou svědky dramatických soubojů na dráze a úspěšní sázející si přijdou na vyšší výhry. Pro všechny návštěvníky je jistě příjemnou zprávou, že tentokrát je VSTUP na dostihy ZDARMA! Celkem se tedy uskuteční pět dostihů, v nichž se představí celkem 73 koní a 27 jezdců, první bod programu startuje v 18.30 hodin.

Ilustrační fotografie: archiv Conseq Park Velká Chuchle

Ilustrační fotografie: archiv Conseq Park Velká Chuchle

18.30 – Cena společnosti POWER EXCHANGE CENTAL EUROPE (hdcp III. k., 1200 m): ve sprinterském handicapu změří síly trojice tříletých s jedenácti staršími protivníky, všichni už si v kariérách zapsali alespoň jeden triumf.

19.00 – Cena společnosti CENTRÁLNÍ DEPOZITÁŘ CENNÝCH PAPÍRŮ (IV. k., 1600 m): k favoritům na premiérový triumf mezi tříletými nezvítězivšími bude patřit účastnice jarních jedničkových testů Rheedia a Loop Love.

19.30 – Cena společnosti STYRAX (hdcp IV. k., 1600 m): v mílovém handicapu s maximálním počtem šestnácti startujících, v němž se střetne čtveřice tříletých vítězů s tuctem zkušených soupeřů, z nichž pouze dva dosud nevyhráli.

20.00 – Cena společnosti COLOSSEUM (III. k., 1800 m): v zajímavé sestavě na střední trati mj. někdejší trojnásobný vítěz z Itálie a přední zdejší mílař Iryklon, či ve dvou dosavadních karlovarských startech neporažený tříletek Dzinfizz.

Čtěte také:  Tiumen byl postřelen

20.30 – Cena společnosti BURZA CENNÝCH PAPÍRŮ PRAHA (hdcp V. k., 1800 m): plné startovní boxy i na závěr programu, plná sestava středotraťařského handicapu včetně tří nečekaných jarních vítězů.

Termínová listina sezóny 2015:

čtvrtek 16. července – Dostihový den skupiny PX

neděle 30. srpna – 70. St. Leger

neděle 6. září – Dostihový festival (37. VC Prahy CK Martin Tour, 37. VC českého turfu)

neděle 13. září – Dostihový den EŽ Praha (9. Zlatý pohár EŽ Praha, 94. Svatováclavská cena)

neděle 20. září – Zářijový handicap

sobota 26. září – Evropský pohár žokejů

neděle 4. října – Říjnový handicap

neděle 18. října – 77. Charvát Cena zimního favorita, 13. Memoriál Harryho Petrlíka

neděle 25. října – 95. Cena prezidenta republiky

Conseq Park dostihy Metropolitní sezona Velká Chuchle
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Radek Nesvačil v elitní konkurenci vozatajů devátý
Následující: Hřebčín Lipica slaví 435. výročí a chystá se na rozsáhlou rekonstrukci

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Poslední dostihová šance tohoto roku

V sobotu 9. listopadu napíše dostihová sezóna 2019 v ČR závěrečnou kapitolu a půjde o velmi atraktivní derniéru. Program tvoři čtyři téměř maximálně obsazené handicapy a tři testy dvouletých koní. Zástupcům příštího klasického ročníku patří i vrchol dne, čtvrtý ročník Pražského zimního favorita, v němž největší pozornost poutá stříbrný z ...