Home > Zpravodajství > informujeme vás > Páteční večery ve Znamení koně II

Páteční večery ve Znamení koně II

Druhou řadu oblíbeného seriálu z prostředí koňských farem a dostihů Znamení koně začne od pátku 16. ledna vysílat první program České televize. Po třináct pátečních večerů budete moci od 20 hodin sledovat příběhy svých oblíbených hrdinů i nových postav. A o čem bude první díl?

Ve druhé řadě nebude chybět Klára v podání Terezy Voříškové. Foto: archiv České televize

Ve druhé řadě nebude chybět Klára v podání Terezy Voříškové. Foto: archiv České televize

Po třech letech od svatby prochází manželství Kláry a Davida krizí. Klára by už chtěla zase jezdit, ale musí se starat o malého synka Davídka a všeho má až nad hlavu. K tomu se navíc na Velké pardubické zraní kobylka Blue Mystery, se kterou Klára od dětství vyrůstala. Majitel Adam Mlynář se chce nemocného koně zbavit. Za hrabětem Schwarzem přijíždí jeho synovec Bert. Nabízí mu zprostředkování koupě exkluzivního plemeníka Falstaffa s úžasným rodokmenem. Karel Dejmek přichází za Marcelem Kalinou s nabídkou velkého byznysu. Sehnal investory pro zábavní resort, který by pro kraj znamenal velkou finanční injekci a pro oba muže také nemalý zisk. Kalina váhá, není si jist, že je to pro něj to pravé.

Pokud si chcete připomenout první řadu, můžete tak učinit ZDE.

Po odvysílání v televizi si bude možné pustit jednotlivé díly ZDE.

Zdroj: Česká televize

Čtěte také:  Novým krajským radním pro sport se dnes oficiálně stal Josef Váňa
Koně v TV Znamení koně
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Koně v TV: Válečný kůň
Následující: Soutěž Luka racing stars i v roce 2015

One comment

  1. už se těším!!A jsem zvědavá ve kterém dílu se ukáže i můj herecký talent:):)

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Česká televize je generálním mediálním partnerem

Představitelé Dostihového spolku a.s. a Česká televize dnes podepsali memorandum, kterým deklarují vzájemnou spolupráci. Veřejnoprávní televize bude generálním mediálním partnerem pardubického závodiště minimálně po dobu následujících čtyř let. Generální ředitel České televize Petr Dvořák a předseda představenstva Dostihového spolku a.s. Richard Benýšek. Foto: Dostihový spolek Memorandum o vzájemné spolupráci svými ...