Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Páteční večery ve Znamení koně II

Páteční večery ve Znamení koně II

Druhou řadu oblíbeného seriálu z prostředí koňských farem a dostihů Znamení koně začne od pátku 16. ledna vysílat první program České televize. Po třináct pátečních večerů budete moci od 20 hodin sledovat příběhy svých oblíbených hrdinů i nových postav. A o čem bude první díl?

Ve druhé řadě nebude chybět Klára v podání Terezy Voříškové. Foto: archiv České televize

Ve druhé řadě nebude chybět Klára v podání Terezy Voříškové. Foto: archiv České televize

Po třech letech od svatby prochází manželství Kláry a Davida krizí. Klára by už chtěla zase jezdit, ale musí se starat o malého synka Davídka a všeho má až nad hlavu. K tomu se navíc na Velké pardubické zraní kobylka Blue Mystery, se kterou Klára od dětství vyrůstala. Majitel Adam Mlynář se chce nemocného koně zbavit. Za hrabětem Schwarzem přijíždí jeho synovec Bert. Nabízí mu zprostředkování koupě exkluzivního plemeníka Falstaffa s úžasným rodokmenem. Karel Dejmek přichází za Marcelem Kalinou s nabídkou velkého byznysu. Sehnal investory pro zábavní resort, který by pro kraj znamenal velkou finanční injekci a pro oba muže také nemalý zisk. Kalina váhá, není si jist, že je to pro něj to pravé.

Pokud si chcete připomenout první řadu, můžete tak učinit ZDE.

Po odvysílání v televizi si bude možné pustit jednotlivé díly ZDE.

Zdroj: Česká televize

Čtěte také:  TAXIS SNOW POLO pohltilo Pardubice
Koně v TV Znamení koně
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Koně v TV: Válečný kůň
Následující: Soutěž Luka racing stars i v roce 2015

One comment

  1. už se těším!!A jsem zvědavá ve kterém dílu se ukáže i můj herecký talent:):)

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

13. komnata Marka Stromského

První program České televize odvysílá v pátek 23. září 2016 od 21 hodin další díl z cyklu 13. komnata. Tentokrát se zaměří na osud žokeje Marka Stromského. Žokej třikrát sahal po triumfu na slavné Velké pardubické a třikrát o něj přišel, ale nevzdává se. Žokej Marek Stromský se řadí mezi největší smolaře mezi českými ...