Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Eva Vavříková přiváží bronzovou medaili z mistrovství Evropy dětí v drezuře

Eva Vavříková přiváží bronzovou medaili z mistrovství Evropy dětí v drezuře

Na mistrovství Evropy dětí, juniorů a mladých jezdců v drezuře měla Česká republika 3 své zástupce. V kategorii dětí Eva Vavříková s klisnou Belle Ennie vybojovala bronzovou medaili.

Eva Vavříková. Foto: Zdeňka Šimková

Eva Vavříková. Foto: Zdeňka Šimková

Mistrovství Evropy v drezuře pro kategorie dětí, juniorů a mladých jezdců probíhalo v termínu od 19. do 24.7.2016 ve španělské Valencii. Reprezentovat Českou republiku vyrazily 3 jezdkyně se svými koňmi. V kategorii dětí soutěžila Eva Vavříková s klisnou Belle Ennie, která během prvních dvou kol zajela drezurní úlohy s výsledkem nad 71 %, ve třetím kole byla ohodnocena 69,41 %, které tak české dvojici zajistily v celkovém pořadí třetí příčku. Na prvním místě skončil jezdec z Ruska a druhou příčku obsadilo Lucembursko. V kategorii juniorů nás reprezentovaly Aneta Havlíčková s klisnou Ce Soir a Alexandra Hanáčková s hřebcem Well Done. Aneta Havlíčková během prvních dvou kol dosáhla výsledku téměř 57 %, v kole třetím získala 64,61 %. Alexandra Hanáčková z prvních dvou kol získala přes 64 %, v kole třetím pak 62,37 %. Bohužel jejich výsledky na postup do finálového kola nestačily. První dvě medailové příčky obsadili jezdci z Německa, třetí pak nizozemský jezdec. Na medailových pozicích v kategorii mladých jezdců skončil nizozemský jezdec a dva jezdci z Německa.

Zdroj: Tisková zpráva ČJF

Čtěte také:  Čeští jezdci budou na Světových jezdeckých hrách startovat ve čtyřech disciplínách
děti a junioři drezura Mistrovství evropy Mladí jezdci
Předchozí: Mezinárodní závody, na kterých v srpnu uvidíme české jezdce
Následující: Dostihové odpoledne bude patřit Ceně Města Karlovy Vary

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Když si srdce vybere samo: MIGUELL a Petra Krebsová

V učebnicích jezdectví se uvádí, že pro mladého začínajícího jezdce je ideálním učitelem zkušený školní kůň. Jeden takový ukázkový případ můžeme najít na Tachovsku. Na Mlýně v Oldřichově spolu s dalším koňským kolegou a třemi poníky žije jednadvacetiletý ryzák Miguell Imhoff. Do světa vysoké drezúry doprovází svoji jezdkyni, sedmnáctiletou Petru ...