Home > Zpravodajství > informujeme vás > Explosion W změnil majitele

Explosion W změnil majitele

Explosion W, vítěz sobotní Super Grand Prix na Prague PlayOffs, byl prodán. Na svém facebookovém profilu o tom informoval jeho jezdec Ben Maher.

Explosion W a Ben Maher. Foto: Sandra Schulzová

Novými majitelkami desetiletého valacha se staly Pamela Wright a Charlotte Rossetter. Bývalý majitelé, manželé Moffittovi vlastnící Poden Farms, souhlasili s prodejem po četných nabídkách. Prioritou bylo zachování dvojice spolu s Benem Maherem pro britskou reprezentaci.

„Jsme nadšené, že můžeme být součástí příběhu Explosiona. Je to neuvěřitelný kůň, který se už zapsal ve světovém sportu, a my se těšíme, jak bude probíhat další jeho cesta výš. Je vzrušující nastoupit tu cestu s Benem Maherem, s kterým tvoří zavedenou a fantastickou dvojici,“ uvedly nové majitelky.

„Explosion s námi byl čtyři roky a ušli jsme úžasnou cestu. S Benem Maherem byl součástí úspěšného týmu London Knigths a toto spojení zůstane zachováno. Bylo pro nás také nutné, aby dvojice zůstala i pro národní reprezentaci, což se povedlo dohodnout. Přejeme Pamele Wright a Charlotte Rossetter vše nejlepší a těšíme se, jak budeme dál sledovat jeho kariéru,“ uzavírá Poden Farms.

Ben Maher k tomu dodal: „Explosion se stal velkou součástí mého života a úspěchů za poslední dobu. Je to opravdových charakter a společně máme speciální pouto. Jsem nesmírně potěšen, že mi noví majitelé věří a těším se co přinese budoucnost.“

Čtěte také:  První hříbě narozené v roce 2020 v Národním hřebčíně
Global Champions League Parkur skoky
Předchozí: Taxis Gladiator Race: novinky i velké návraty
Následující: Zájem o Taxis Gladiator Race roste, na startu bude i vítěz Velké pardubické

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Historický moment pro jezdecký sport! Účast na OK v Tokiu má jasnou český skokový tým

Dnešní den bude bezesporu zapsaný do historie českého jezdeckého sportu, jako významný. Česká jezdecká federace obdržela potvrzení z FEI (Mezinárodní jezdecká federace) o přerozdělení týmové kvóty pro disciplínu skoky, a to znamená, že český parkurový tým má otevřenou cestu na OH Tokio 2020!! Do 31. prosince 2019 byl termín pro ...