Home > Zpravodajství > informujeme vás > FINÁLE: Vyberte Nejkrásnějšího koně ČR 2016

FINÁLE: Vyberte Nejkrásnějšího koně ČR 2016

Deset dní můžete hlasovat pro jednoho z devíti kandidátů bojujících o titul Nejkrásnější kůň ČR 2016. Do velkého finále se probojovali opravdu krásní reprezentanti populárních plemen.

Vedle sedmi vítězů divizí postoupili ještě tradičně dva koně s nejvyšší preferencí hlasů. V součtu hlasů z divizí kraloval Starokladrubský vraník v barvách Národního hřebčína Kladruby nad Labem, ale nebyl jediný, který získal takřka rekordní počet hlasů v základním kole ve srovnání s předchozími ročníky. Obhájí vraník své divizové vítězství i ve finále? Nebo zaútočí jiní krasavci?

slide_finale

V průběhu těchto dní též probíhá hlasování odborníků. Profesionálové z chovu koní vybírají z finalistů koně, který bude oceněn speciální cenou Pohár odborníků, nad kterou převzala letos záštitu Asociace soukromých zemědělců. Letos jsme nově přizvali mezi odborníky také zástupce mediálních partnerů Equichannel.cz a Jezdci.cz. Uvidíme, zda právě jejich hlasy zamíchají výrazně pořadím. Velkým otazníkem také letos je, jestli se odborníci shodnou s veřejností, jako tomu bylo v loňském roce, kdy oba poháry bral Starokladrubský vraník Solo Farola XXX… i Váš hlas může rozhodnout. Zapojte se a rozhodněte o vítězi sedmého ročníku internetové ankety. Hlasovat můžete na www.nejkuncr.cz.

Čtěte také:  Letošní seriál závodů jezdecké všestrannosti vrcholí
Nejkrásnější kůň
Předchozí: XII. den metropolitní sezóny: Dostihový festival se společností Conseq Investment Management
Následující: Na výstavu Koně v akci si cestu našlo na šest tisíc diváků, viděli stovky koní

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

JACKIE BUENO CHEROKEE – absolutní champion internetové ankety Nejkrásnější kůň ČR 2016

Tento mimořádný paint horse plemenný homozygotní hřebec, dokázal zaujmout nejen svým velmi netradičním zbarvením největší počet hlasující veřejnosti a stal se tak Nejkrásnějším koněm České republiky pro rok 2016. Jackie je mladý, atraktivní hřebec, narozený před 4 lety na westernovém Ranči 3R,  působiště s dlouholetou chovatelskou tradicí. Ranč se nachází na severu Čech,  v ...