Home > Zpravodajství > domácí sport > Ford Cup 2014 o tomto víkendu

Ford Cup 2014 o tomto víkendu

Stovky trénovaných koní, zkušených domácích i zahraničních jezdců, krásné ceny pro vítěze i pro ty méně úspěšné a dva dny plné zábavy pro soutěžící i publikum. To je víkend s Ford Cupem, na který vás srdečně zveme!

ford-cup-2014-pozvanka-1024x503

Jubilejní V. ročník skokových závodů Ford Cup otevírá brány v sobotu 21. června 2014. První soutěžní den se v osmi rámcových soutěžích představí soutěžící na koních i na pony. Partneři soutěží, firmy Poukar, Premin, Farnam, Strnadel a další věnují do sobotních skokových závodů řadu hodnotných a krásných cen.

V neděli 22. června 2014 dopoledne se divákům představí ti nejlepší v Parkuru stupně L** – Cena Jezdeckých potřeb Pegas, nejúspěšnějších 5 závodníků získá přilbu CASCO, a prvních 10 míst obdrží věcné ceny a poukazy.

Od nedělních 14:00 hodin se strhne hlavní soutěžní klání ve Velké ceně Ford Cup 2014, parkuru stupně S**, ve kterém soutěžící pojedou nejen o ceny v hodnotě 67 000 Kč, ale navíc si držitel zlaté medaile odveze i osobní automobil Ford Ka Trend v hodnotě 210 490 Kč.

Na diváky čeká nejen napínavý program skokových závodů, ale také dobré občerstvení a bohatý doprovodný program. Připravena je animátorka pro děti, ukázky agility, jízdy na pony, ukázky ježdění v dámském sedle nebo tandem v zápřeží. Pro ty, kdo by rádi shlédli okolí trojanovického areálu a navíc vyzkoušeli něco nového, jsou připraveny výstavní ukázky a zkušební jízdy ve vozech Ford.

Čtěte také:  Ondřej Pospíšil: V O2 areně uvidíme jezdce, které známe jen z televize

Víkend 21. a 22. června 2014 bude v Trojanovicích patřit sportu, soutěžím a zábavě. Nenechte si to ujít!

Další informace na www.fordcup.cz.

Ford Cup Frenštát pod Radhoštěm SKL Trojanovice
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Jirkové Nesvačilové kvalifikováni na WEG
Následující: Do II. kvalifikace na 124. Velkou pardubickou je přihlášena dvacítka koní

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Lucie Strnadlová vyhrála ve Frenštátu a má reálnou šanci na finále ČSP

Průběh Velké ceny Frenštátu pod Radhoštěm, která byla předposledním kolem 18. ročníku Českého skokového poháru, výrazně ovlivnil vytrvalý déšť. Finálový parkur dokončili bez chyby tři jezdci a díky nejlepšímu času vyhrála Lucie Strnadlová. Neděle 8. září přinesla předposlední Velkou cenu v rámci Českého skokového poháru. Uskutečnila se na travnatém kolbišti ...