Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > domácí sport > Ford Cup 2014 o tomto víkendu

Ford Cup 2014 o tomto víkendu

Stovky trénovaných koní, zkušených domácích i zahraničních jezdců, krásné ceny pro vítěze i pro ty méně úspěšné a dva dny plné zábavy pro soutěžící i publikum. To je víkend s Ford Cupem, na který vás srdečně zveme!

ford-cup-2014-pozvanka-1024x503

Jubilejní V. ročník skokových závodů Ford Cup otevírá brány v sobotu 21. června 2014. První soutěžní den se v osmi rámcových soutěžích představí soutěžící na koních i na pony. Partneři soutěží, firmy Poukar, Premin, Farnam, Strnadel a další věnují do sobotních skokových závodů řadu hodnotných a krásných cen.

V neděli 22. června 2014 dopoledne se divákům představí ti nejlepší v Parkuru stupně L** – Cena Jezdeckých potřeb Pegas, nejúspěšnějších 5 závodníků získá přilbu CASCO, a prvních 10 míst obdrží věcné ceny a poukazy.

Od nedělních 14:00 hodin se strhne hlavní soutěžní klání ve Velké ceně Ford Cup 2014, parkuru stupně S**, ve kterém soutěžící pojedou nejen o ceny v hodnotě 67 000 Kč, ale navíc si držitel zlaté medaile odveze i osobní automobil Ford Ka Trend v hodnotě 210 490 Kč.

Na diváky čeká nejen napínavý program skokových závodů, ale také dobré občerstvení a bohatý doprovodný program. Připravena je animátorka pro děti, ukázky agility, jízdy na pony, ukázky ježdění v dámském sedle nebo tandem v zápřeží. Pro ty, kdo by rádi shlédli okolí trojanovického areálu a navíc vyzkoušeli něco nového, jsou připraveny výstavní ukázky a zkušební jízdy ve vozech Ford.

Čtěte také:  Závěrečná kvalifikace na Velkou pardubickou nabídne zajímavou společnost

Víkend 21. a 22. června 2014 bude v Trojanovicích patřit sportu, soutěžím a zábavě. Nenechte si to ujít!

Další informace na www.fordcup.cz.

Ford Cup Frenštát pod Radhoštěm SKL Trojanovice
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Jirkové Nesvačilové kvalifikováni na WEG
Následující: Do II. kvalifikace na 124. Velkou pardubickou je přihlášena dvacítka koní

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Klus vybojoval ve Frenštátu hattrick při ČSP 2016

Extraligový seriál Český skokový pohár pokračoval desátým kolem ve Frenštátu pod Radhoštěm. V neděli 11. září měl ve finále hlavní soutěže hned dva koně Marek Klus. Jako první sedlal Carisona, jehož výkon již nikdo neodkázal překonat… „Jsem moc spokojený s výkonem svých koní, skákali všichni výborně,“ popsal šťastně vítěz Marek ...