Home > Zpravodajství > informujeme vás > Galavečer ČJF v Národním domě na Vinohradech již za 2 měsíce

Galavečer ČJF v Národním domě na Vinohradech již za 2 měsíce

Dva měsíce před galavečerem České jezdecké federace, který se uskuteční 24. ledna 2015, byl zahájen předprodej vstupenek na tuto společenskou událost, při níž budou vyhlášeni Jezdci a Koně roku 2014 ve všech disciplínách pod hlavičkou ČJF.

Ilustrační fotografie: archiv ČJF

Ilustrační fotografie: archiv ČJF

Dějištěm zcela nového modelu galavečera bude pražský Národní dům na Vinohradech a moderátorskou dvojici uvádějící slavnostní ceremoniál, který začne v 18.00 hodin, budou tvořit známá televizní moderátorka Jolana Voldánová a zkušený komentátor jezdeckých závodů Aleš Suchánek. „Aleš Suchánek je již moderátorskou stálicí při podobných příležitostech a dát jej do dvojice s paní Jolanou Voldánovou nás napadlo díky spolupráci s autory projektu Horse and Glamour, s nimiž zmiňovaná moderátorka taktéž kooperuje,“ uvedl hlavní organizátor Jezdeckého galavečera ČJF Josef Malinovský.

Oficiální část bude zahrnovat devět kategorií udílených cen. Osm z nich bude věnováno jednotlivým disciplínám, kterými jsou pony, reining, spřežení, voltiž, vytrvalost, všestrannost, drezura a skoky. Poslední kategorií budou Výroční ceny České jezdecké federace, které obdrží čtyři laureáti – Sportovec ČJF roku, Vycházející hvězda ČJF roku, jezdec navzdory všemu, jenž se tomuto sportu věnuje i přes určitý handicap, a v neposlední řadě bude oceněna jedna z osobností jezdeckého sportu za rozvoj jezdectví v České republice. Také v rámci samotných disciplín bude vyhodnoceno více laureátů. Zpravidla půjde o jezdce roku, a to v mladší a seniorské kategorii. Za koně roku by pak měli vedle jezdců ceny převzít jejich majitelé. „Určitě nepočítáme s osobní účastí oceněných koní, ale neznamená to, že by v Národním domě na Vinohradech nebyli vůbec k vidění, jelikož celý program bude protkán řadou krátkých videomedailonků rekapitulující jejich sportovní úspěchy,“ prozradil Josef Malinovský.

Čtěte také:  Pražští lvi jdou do semifinále PlayOffs. Nejlepší byli Miami Celtics

Slavnostní část večera, z jehož průběhu bude pořizován i zkrácený televizní záznam pro ČT Sport, by měla trvat zhruba 90 minut. Poté již bude následovat volná taneční zábava, a to hned ve dvou sálech současně. V Majakovského sále se návštěvníci mohou těšit na klasický jezdecký ples pod taktovkou tanečního orchestru. Ve Společenském sále si přijde na své zejména mladší generace, jelikož tam se o hudební produkci postará jezdec a DJ v jedné osobě – Ludvík Jandourek.

Vstupenky jsou v předprodeji od 24. listopadu do 19. ledna, přičemž do 24. prosince je zájemci získají s 10% slevou. Vstupenka s místenkou u stolu ve velkém Majakovského sále vyjde tak namísto 600 Kč jen na 540 Kč. Za místo na galerii a v malém Společenském sále návštěvnici zaplatí v předprodeji do Vánoc jen 270 Kč. Po Vánocích je již stejná vstupenka s místenkou vyjde na rovných 300 korun. Za 400 Kč je možné dokoupit také večeři formou rautu. Objednávky je možné zasílat prostřednictvím e-mailu: zc.ic1576359397dzej@1576359397recev1576359397alag1576359397, nebo formou SMS na telefonní číslo: +420 606 382 315. Podrobné informace jsou k dispozici na www.jezdeckygalavecer.cz, kde je také průběžně aktualizovaný přehled volných míst u konkrétních stolů.

Ne každý si ovšem bude muset vstupenky na Jezdecký galavečer kupovat. Od 24. listopadu až do 19. ledna bude možné každý týden vyhrát zdarma dvě vstupenky v SMS soutěži. A nejen to! Autor SMS se správnou odpovědí na soutěžní otázku, která dorazí jako 1000. v pořadí, obdrží opravdu luxusní hlavní výhru! Vítězka a její kamarádka získá 2 VIP vstupenky na Jezdecký galavečer, včetně rautu. K VIP vstupenkám jim navíc zapůjčí Horse and Glamour plesové šaty od firmy Samsara a ještě k tomu oběma výherkyním zajistí profesionální make-up a účes v den konání akce v prostorách make-up studia přímo v Národním domě na Vinohradech v Praze 2! V případě, že do 31. 12. 2014 nedorazí 1000 správně zodpovězených SMS, hlavní cena připadne autorovi, který odešle 24. SMS v roce 2015. Detaily se zájemci dozví opět na adrese www.jezdeckygalavecer.cz.

Čtěte také:  Kdo míří na Prague PlayOffs? Parkurové hvězdy pojedou o 12 milionů eur

Zmiňovaný profesionální make-up, účes a plesové šaty od společnosti Samsara pak všechny zájemkyně obdrží prostřednictvím Horse and Glamour s 50% slevou. Případné dotazy a objednávky je možné zasílat na e-mail: moc.r1576359397uomal1576359397gdnae1576359397sroh@1576359397ofni1576359397.

ČJF
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Noví plemeníci pro PK CS vybráni
Následující: Rada ČJF neschválila zvýšení členských poplatků

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Jezdecké přilby – oficiální vyjádření ČJF

Oficiální vyjádření k problematice jezdeckých přileb, jejich certifikaci a případným kontrolám na závodech ČJF. Vedení ČJF si uvědomuje důležitost bezpečnosti na závodech ČJF a intenzivně se této problematice věnuje. V této souvislosti byla oslovena Česká obchodní inspekce ČR (ČOI), renomovaní prodejci jezdeckých potřeb a zpracovává se odborný právní posudek odpovědnosti ...