Home > Zpravodajství > informujeme vás > Galavečer „Drezura sobě“

Galavečer „Drezura sobě“

Drezurní komise ČJF zve všechny jezdce , majitele koní, rodiče a další příznivce drezury na 1. Ročník drezurního Galavečeru. Galavečer se koná 14.února 2015 od 18.00 hod v areálu Vigvam resort Němčice u Kolína – www.vigvam.cz, který bude v roce 2015 pořadatelem 2. Ročníku Šampionátu ČR – senioři a mladí jezdci.

image-1419187353.98284

Galavečer jsme pojali trochu netradičně a pokusíme se vytvořit zcela jinou atmosféru, než na jakou jste byli zvyklí na tradičních plesech. Název „Drezura sobě“ není náhodný a na celém večeru se podílejí „drezuráci“ , které vídáte na našich obdélnících.

Hlavním bodem večera bude samozřejmě vyhlašování TOP jezdců všech kategorií, včetně paradrezury. Nechceme Vám podsouvat náš názor na pořadí, a tak jsme se rozhodli vyhlásit TOP 10 seniorů, TOP 5 mladých jezdců, starších juniorů, mladších juniorů a dětí. Dále pak TOP 10 jezdců mladých koní a TOP 8 paradrezurních jezdců. Oceníme také vítěze všech kategorií Šampionátu ČR a vítěze ČDP. V doprovodném programu se Vám představí kolektiv jezdců z SCM, kteří předvedou kolekci značky Litex for Riders.

To vše se bude odehrávat ve Velkém sále za doprovodu plesové kapely. Celým večerem Vás bude provázet jako moderátor drezurní jezdec Honza Zamec, který určitě přidá i nějakou písničku ze svého repertoáru.

V areálu Němčice se také nachází největší dřevěný Vigvam na světě, ve kterém se o Vaši zábavu bude starat DJ se svou diskotékou, která bude obohacena o Karaoke. Po skončení hlavního programu ve Velkém sále bude pokračovat hudební program, který dá prostor jak k tanci, tak k přátelským diskusím nad sklenkou dobrého vína.

Čtěte také:  Jarní prázdniny v Národním hřebčíně

Není třeba spěchat domů, ani si odpírat dobré víno, neboť Vigvam resort Němčice Vám nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. Ti, kteří mají rádi dobrodružství, mohou využít ubytování v železničních vagónech „Orient Expresu“. Každé kupé disponuje dvěma až třemi lůžky. Rezervace ubytování: na telefonním čísle 773797800. Uvedete-li heslo „drezura“,cena ubytování včetně snídaně bude 550,- Kč/osobu v penzionu a 450,- Kč/osoba v Orient Expressu.

Hlady také trpět nebudete, neboť v restauraci bude za standardní ceny připraveno např.: rožněné šunkové prasátko, domácí gulášek, kančí řízečky nebo jablkový závin a mnoho dalších dobrot.

Vstupenky:
Velký sál: místa k sezení u 5ti -10ti místných stolů
1. – 3. Řada stolů: Cena – 350,- Kč/osoba + zdarma vstupenka Vigvam /stání
4. – 5. Řada stolů: Cena – 300,- Kč/osoba + zdarma vstupenka Vigvam/stání
Salonek za hlavním sálem : velký společný stůl pro 15 osob
Cena – 250,- Kč/osoba + zdarma vstupenka Vigvam/stání
Vigvam: místa k sezení u 6ti – místných stolů – přízemí nebo patro nad tanečním parketem
Cena – 250,- Kč/osoba + zdarma vstupenka hlavní sál/stání
Stání: vstupenka platná pro hlavní sál i Vigvam
Cena – 150,- Kč/osoba

Vstupenky objednávejte na: zc.ma1582277287nzes@1582277287inelo1582277287ksinr1582277287uzerd1582277287, informace na tel: 602 32 40 62 V ceně vstupenky je Welcome Drink.

Zdroj: ČJF

drezura galavečer Němčice u Kolína Vigvam resort
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Pozvánka na přehlídku hřebců do Gestüt Sprehe 2015
Následující: Řidiče překvapili na silnici tři koně

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Česká jezdecká federace na slavnostním galavečeru ocenila nejlepší jezdce a koně

Tituly pro nejlepší jezdce a koně roku 2018 znají své majitele. V rámci slavnostního Galavečera České jezdecké federace si v Národním domě na pražských Vinohradech převzali prestižní ocenění nejlepší závodníci v jednotlivých disciplínách. V parkurovém skákání získala cenu Anna Kellnerová, úspěšná účastnice Global Champions Tour a členka týmu Prague Lions ...