Home > Zpravodajství > domácí sport > Galerie: ProRodeo Tour na pardubickém závodišti

Poslední červnový víkend se na pardubickém dostihovém závodišti uskutečnilo čtvrté kolo ProRodeo Tour 2015. 16 koní a jezdců se zúčastnilo i dostihu na čtvrt míle (Výsledky dostihu). Část sobotního programu vám přiblížíme ve fotogalerii.

Další fotografie ZDE.

Agrofert park Pardubice ProRodeo Tour
Předchozí: Červenec na pardubickém závodišti bude ve znamení jezdeckého sportu
Následující: Klisny koně Převalského jsou na cestě do Mongolska

Zlatá spona pro Arkalona, Křišťálový pohár pro Azteka

Překážkový mítink předcházející „velkopardubickému“ mítinku má hned několik vrcholů. Pětadvacátý ročník slaví Zlatá spona tříletých, po třiadvacáté se běžel Křišťálový pohár. V prvním z těchto klání přes proutěné překážky zvítězil Arkalon, ve druhém někdejšího vítěze Derby Roches Crosse porazil Aztek. Vrcholem sobotního programu byl Křišťálový pohár města Pardubic pro čtyřleté a starší ...