Home > Zpravodajství > světový sport > GCL v Madridu vyhráli London Knights. Prague Lions závod nedokončili

GCL v Madridu vyhráli London Knights. Prague Lions závod nedokončili

Páté kolo série Global Champions League v Madridu absolvovaly bez penalizace tři týmy. S rozdílem necelé sekundy zvítězili London Knights před New York Empire. Třetí jsou Madrid in Motion. Prague Lions po pádu Anny Kellnerové soutěž nedokončili.

Hned šest celků nastupovalo do sobotní druhé části soutěže Global Champons League v Madridu s čistým kontem. Třem se podařilo nulu na bodovém kontě udržet, a tak o konečném pořadí rozhodly součty časů sobotních výsledků.

Celkem 135,74 sekundy zapisovali Londýnští rytíři – Martin Fuchs s Chaplinem a Ben Maher na valachovi Explosion W. Jen o devět desetin sekundy pomalejší byli New York Empire, které reprezentovali Spencer Smith na dvanáctiletém valachovi Theodore Manciais a Scott Brash s desetiletým Hello Jeffersonem. Deset sekund pak ztráceli Madrid in Motion zastoupení Ericem van der Vleutenem na třináctileté klisně Wunschkind a Maikel van der Vleuten na jedenáctileté Daně Blue.

Družstvo Prague Lions bohužel závod nedokončilo. Anna Kellnerová s klisnou Catch Me If You Can Old postihl na parkuru pád, který znamenal dle pravidel vyloučení. Jezdkyně byla hospitalizována s podezřením na zlomeninu stehenní kosti, klisna vyvázla z kolize bez zranění.

Týmový kolega Anny Kellnerové Marc Houtzager s dvanáctiletým valachem Sterrehof´s Calimero odstartoval do soutěže alespoň v rámci kvalifikace do Grand Prix, do níž díky čistému výkonu postoupil.

Kompletní výsledky soutěže najdete ZDE.

Tisková zpráva

Anna Kellnerová Global Champions League Marc Houtzager Parkur Prague Lions skoky
Předchozí: Global Champions pokračuje v Madridu. Prague Lions jsou zatím desátí
Následující: Anna Kellnerová musela na operaci

Závěrečné parkury roku v Chuchli

První parkurová sezóna v Chuchle Areně Praha skončí o nadcházejícím víkendu. Závodit se bude od pátku 11. do neděle 13. října, vždy od půl deváté ráno až do pozdních odpoledních hodin. Vrchol třídenního programu tvoří nedělní Cena Eliota, která se pojede na výšce 145 cm s finále pro deset nejlepších dvojic. ...