Home > Zpravodajství > světový sport > GCL ve Stockholmu vedou New York Empire. Prague Lions jsou patnáctí

GCL ve Stockholmu vedou New York Empire. Prague Lions jsou patnáctí

Premiérový mítink Global Champions ve Stockholmu nezačal nejlépe pro tým Prague Lions. Wilm Vermeir a Marco Kutscher nasbírali celkem 16 trestných bodů, což stačilo na 15. řádek průběžné výsledkové listiny. S čistým kontem vedou New York Empire.

Foto: Stefano Grasso / GCL

Belgičan Wilm Vermeir na desetiletém valachovi DM Jacqmotte absolvoval páteční úvodní parkur Global Champions League ve Stockholmu s jednou chybou. Němec Marco Kutscher ovšem inkasoval s jedenáctiletou klisnou Chades of Blue celkem 12 trestných bodů a 16bodový součet zařadil tým Prague Lions až na 15. řádek výsledkové listiny.

Nulu zapisovali New York Empire. Scot Bras s třináctiletou klistnou Hello M´Lady i Daniel Bluman v sedle šestnáctileté Conconcreto Sancha LS projeli celým kurzem bez penalizace a ujali se vedení. Chybu neudělali ani London Kinights reprezentovaní dvěma Brity Benem Maherem a Emily Moffitt. Dvacetiletá Moffittová však obdržela jeden bod za překročení času, a to znamenalo průběžné druhé místo. Po čtyřech bodech zapisují Shanghai Swans a Berlin Eagles. Dalších šest celků chybovalo dvakrát a mají tedy po osmi bodech.

Týmová Global Champions League ve Stockholmu vyvrcholí v sobotu 15. června od 15.45 hodin. V 19.30 pak naváže Longines Global Champions Tour jednotlivců. Podrobnosti najdete na webu www.gcglobalchampions.com.

Tisková zpráva 

Čtěte také:  V Martinicích se píše poslední kapitola Českého skokového poháru 2019
Global Champions League Marco Kutscher Parkur Prague Lions skoky Wilm Vermeir
Předchozí: Olomoucký Světový pohár v parkurech čeká nápor. Dorazí na tři sta koní
Následující: Prague Lions byli v sobotní GCL ve Stockholmu nejlepší, ale nevyhráli

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

V St. Tropez vedou Valkenswaard United před domácími, Lions jsou šestí

Týden po římské zastávce Global Champions se dění přesunulo do francouzského Ramatuelle u Saint Tropez. Sedmnáctý mítink prestižní parkurové série byl zahájen ve čtvrtek 12. září, přičemž Pražští lvi jsou po prvním kole soutěže GCL průběžně šestí. Sedmnácté kolo seriálu Global Champions v parkurovém skákání odstartovalo ve čtvrtek 12. září ...