Home > Zpravodajství > informujeme vás > Global Champions přerušena. Posune Mexico City, Miami i Šanghaj

Global Champions přerušena. Posune Mexico City, Miami i Šanghaj

Pandemie spojená se šířením nákazy Covid-19 poznamená i průběh letošní Longines Global Champions Tour. Po úvodní zastávce v katarském Dauhá dojde k přesunu termínů tří následujících dílů v Mexico City, Miami Beach a Šanghaji.

Foto: Stefano Grasso / LGCT

Prestižní parkurová série Global Champions posouvá kvůli šíření nákazy Covid-19 své zastávky v Mexico City, Miami Beach a Šanghaji na pozdější termíny. Organizátoři to ve čtvrtek odpoledne uvedli v tiskové zprávě.

„Spolu s Aliancí parkurových pořadatelů (AJO) a Mezinárodní jezdeckou federací (FEI) pracujeme na konsensu ohledně nových dat pro tyto akce během letošního roku. Zdraví našich fanoušků, účastníků a týmu mají v těchto nepředvídatelných časech nejvyšší důležitost,“ uvedli organizátoři.

Další informace a podrobnosti budou zveřejněny v nejbližší době. Longines Global Champions Tour zahájila novou sezonu minulý víkend v katarském Dauhá.

Zdroj: pragueplayoffs.com  

Čtěte také:  Hvězdně obsazený start sezóny!
Global Champions League Longines Global Champions Tour Parkur skoky
Předchozí: Rudolfův pohár 2020 zrušen
Následující: Krádež sedla z jezdecké školy

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Parkurový Světový pohár v Olomouci se posouvá. Proběhne na konci srpna

Pořadatelé Světového poháru v parkurovém skákání CSI-W Olomouc 2020 již mají jasněji v tom, jak by mohl letošní ročník těchto závodů proběhnout. Termín byl posunut na konec srpna. Počítá se s nižším počtem hvězd, ale Světový pohár zůstane. Z důvodu nákazy Covid-19 a tím spojeného nouzového stavu vyhlášeného vládou, se ...