Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > domácí sport > Hrátky pro děti i poslední příležitost pojmenovat maskota. Taková bude poslední květnová sobota na závodišti.

Hrátky pro děti i poslední příležitost pojmenovat maskota. Taková bude poslední květnová sobota na závodišti.

Doprovodný program Květnových dostihů bude o dětech. Blíží se mezinárodní den dětí a připravuje se na něj i závodiště. Z městské lože budou dostihy sledovat děti z dětských domovů, stanoviště s hrami pro nejmenší návštěvníky dostane nové označení. Hlavní roli v něm hraje nový maskot, kterému stále hledáme jméno. Pozor, návrhy lze posílat už jen do soboty!

detské stanoviste_grafika

Město Pardubice pozvalo do své lože děti z pardubického dětského domova, připravilo pro ně i zábavný doprovodný program. Soutěže a hry pro malé návštěvníky závodiště jsou připraveny také na dětském stanovišti závodiště. Děti si tu mohou zazávodit v parkuru na koních na tyči, složit puzzle s koňskou tématikou, prověřit své znalosti v poznávacím kvízu, házet podkovou nebo si prostě jen kreslit. Dětské stanoviště bude označeno novou informační tabulí, na které děti ke hrám láká maskot závodiště.

Uzávěrka ankety

Maskot stále nemá jméno. Dostihový spolek vypsal soutěžní anketu a pojmenování figurky dostihového jezdce nechává na veřejnosti. Už v sobotu 30. května ale končí termín, do kterého je možné své tipy posílat na mail zc.es1558379961ruoce1558379961car-e1558379961cibud1558379961rap@e1558379961zetuo1558379961s1558379961. Porota vybere pět nejlepších návrhů, které umístí na facebook závodiště a o kterých pak bude veřejnost hlasovat. Vítězný návrh bude zveřejněn při druhé kvalifikaci na konci června, maskot bude pokřtěn a autor jména si odnese odměnu. Speciální cena je vypsána pro mateřské školy. Jejich návrhy budou slosovány a tři třídy vyhrají komentovanou prohlídku závodiště.

Čtěte také:  Jezdecké přilby - oficiální vyjádření ČJF

Zvýhodněné vstupné

A připomínáme také zvýhodněné vstupné. Děti do 140 cm sice mají vstup zdarma automaticky (stačí projít kolem dřevěného koně a být prostě menší než on), ale mohou zařídit bezplatný vstup i jednomu ze svých rodičů. Stačí vymalovat a odevzdat omalovánky vydané Dostihovým spolkem, které jsou distribuovány do informačních center a které lze získat i přímo na závodišti na tribuně A. Odevzdané omalovánky budou navíc na konci sezony slosovány a děti mohou vyhrát zajímavé ceny. Tato akce platí na všechny dostihové dny kromě Velké pardubické.

Agrofert park Dostihový spolek a.s. dostihy Květnové dostihy Pardubice
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Galerie: Ohlédnutí za první kvalifikací
Následující: IX. den metropolitní sezóny: 63. Velká červnová cena

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Oblíbené dětské programy jsou zpět

Stejně jako v předchozím roce pořádá Dostihový spolek i v letošní sezoně programy pro děti. Čtvrteční dětská dopoledne se zážitkovými programy se konají od května až do konce školního roku a jsou určená jak mateřským, tak základním školám nejen z Pardubic. Foto: Dostihový spolek Pro předškoláky a školáky jsou každý čtvrtek připraveny prohlídky ...