Home > Zpravodajství > informujeme vás > Hřebci na festivalu jen v rámci denního programu

Hřebci na festivalu jen v rámci denního programu

Pořadatelé Jezdeckého festivalu 2015 na výstavišti v Lysé nad Labem původně plánovali na pátek 20. března samostatnou večerní chovatelskou show vyhrazenou pro prezentaci plemenných hřebců. Z časových důvodů nakonec od její realizace ustoupili.

Hřebci se na festivalu předvedou pouze v rámci denního programu. Ilustrační fotografie: Kateřina Návojová

Hřebci se na festivalu předvedou pouze v rámci denního programu. Ilustrační fotografie: Kateřina Návojová

Páteční denní program bude patřit především spřežením. V tento den tam totiž finálovými soutěžemi vyvrcholí vozatajská část zimního Jezdeckého poháru – Jump and Drive Winter Tour 2015.

„Prvního kola v Hradištku u Sadské se v sobotu 31. ledna zúčastnilo na 50 kočárů. Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu účastníků o tyto vozatajské soutěže a také s přihlédnutím na skutečnost, že se jedná o finále, v němž není možné počet účastníků nijak limitovat, jsme nakonec museli ustoupit od záměru uspořádat v pátek večer avizovanou přehlídku plemenných hřebců. Zkrátka a jednoduše bychom nestihli včas připravit arénu pro tuto část akce. Dalším důvodem jsou sobotní voližní soutěže, které začínají hned v 9 hodin ráno a účastníci Jezdeckého festivalu v této disciplíně si chtějí závodní arénu vyzkoušet tréninkově již v pátek,“ uvedl ředitel Jezdeckého festivalu Josef Malinovský.

Jezdecký festival bude mít i napodruhé velmi nabitý program. Nejen, že se během něj uskuteční přes 30 oficiálních soutěží ve čtyřech disciplínách pod hlavičkou České jezdecké federace. Představena budou v rámci této pětidenní akce i další jezdecká odvětví.

A chybět by neměli ani zmínění plemenní hřebci. Vybraní jedinci nominovaní prestižními chovatelskými institucemi se, stejně jako během prvního ročníku, budou moci odprezentovat během denního programu v přestávkách mezi jednotlivými soutěžemi. Pro ty ostatní je pak možnost inzerce v tištěném Jezdeckém katalogu vydaném v pětitisícovém nákladu, který bude nejen při Jezdeckém festivalu distribuován. Inzertní plocha v něm vyjde od 2000 Kč za 1/4 strany do 5000 Kč za 1/1 strany. Kromě tištěné formy bude publikován také na stránkách www.jezdeckykatalog.cz, kde aktuálně najdete loňské vydání a další informace o možnosti prezentace. Více podrobností hledejte na www.jezdeckyfestival.cz.

Jezdecký festival Jump and Drive Winter Tour Lysá nad Labem spřežení
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Vstupenky na letošní Velkou pardubickou jsou už v prodeji!
Následující: Policisté, hasiči a strážníci odchytávali koně pobíhající po R7

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Nová skladba soutěží Jezdeckého festivalu. Neděle ve znamení parkurů

Vrcholem Zimního jezdeckého poháru ČJF, který startuje již začátkem února, bude tradičně Jezdecký festival. Program březnového finále v Královicích u Slaného prošel řadou změn. Nově se začne v pátek drezurou a voltiží. Skákat se bude všechny tři dny. Časový harmonogram Jezdeckého festivalu 2020 v Královicích u Slaného prošel optimalizací a ...