Home > Zpravodajství > domácí sport > Jarní skokové závody v areálu Dvůr Nové Zámky

Jarní skokové závody v areálu Dvůr Nové Zámky

Dne 12. 4. 2014 se v areálu Dvůr Nové Zámky uskutečnily letošní první jarní skokové závody, které byly zároveň kvalifikací na 3. ročník seriálové soutěže Styl šampionát pony ČR 2014. Jednalo se o třetí kvalifikační kolo SŠP 2014. Jednotlivá kvalifikační kola probíhají v měsících březen – srpen 2014 na jednotlivých místech po republice dle termínového kalendáře SŠP. Tyto soutěže jsou hodnoceny rozhodčími s oprávněním posuzovat stylové soutěže na styl jezdce podle „Skokových pravidel“.

Vingrálková Sára s koněm BOHEMIA WILD BOY

Vingrálková Sára s koněm BOHEMIA WILD BOY

V soutěži ZLP a LP nenašla přemožitele jezdkyně Vingrálková Sára s koněm BOHEMIA WILD BOY, startující za Stáj Derby o.s., která v obou soutěžích obsadila první příčku. Druhé místo v soutěži ZLP patřilo Kovářové Natálii s koněm DOLLOM SHARIVARI, ze Stáje Zwinger a třetí místo obsadila Nedomová Kristýna s koněm IRIS 7, startující za stáj JK Magic horse Kroměříš. V soutěži LP obsadila druhou příčku Dostálová Lenka s koněm SILBERLOCKE, startující za domácí stáj JK Dvůr Nové Zámky. Třetí byla jezdkyně Mičulková Michaela s koněm PARDOES, startující za TJ JK Trojanovice.

V soutěži ZP první místo obsadila jezdkyně Tioková Klára s koněm JINN startující za Jezdecký klub LIMETREE QUI-GON Valašsko. Druhé místo patřilo již zmíněné Vingrálkové Sáře tentokrát s koněm LIPTON KITE a třetí místo Tomíkové Dominice s koněm KENY 2, obě jezdkyně reprezentovaly Stáj Derby o.s..

Další kolo seriálové soutěže SŠP 2014 hostí již v sobotu Mělník a za čtrnáct dní později pak Hořovice a Bohuňovice.

Čtěte také:  Hvězdně obsazený start sezóny!

Autor: Petra Holoušová

 

Dvůr Nové Zámky Styl šampionát pony
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Kůň se zaklínil v konstrukci na krmení, vyprostit ho museli hasiči
Následující: Klusáci se v sobotu představí nedaleko Ostravy
x

Mohlo by vás zajímat

Kaczyna úspěšná při Zimním poháru v Nových Zámcích

Polská reprezentantka Maria Kaczyna se účastnila se svými koňmi prvního skokového kola letošního ročníku Zimního Jezdeckého poháru ve skocích, který se uskutečnil v sobotu 6. února v Nových Zámcích. A právě ona vyhrála nejen hlavní soutěž dne… Maria Kaczyna reprezentující Polsko předvedla úspěšné jízdy s koněm Lord of Fame, s ...