Home > Zpravodajství > informujeme vás > Jaroslav Hatla a Fernet Af Kreffe zvítězili v Itálii

Jaroslav Hatla a Fernet Af Kreffe zvítězili v Itálii

V italském Montelibretti bojoval od pátku Jaroslav Hatla v sedle Ferneta Af Kreffe o body do olympijské kvalifikace v soutěži CIC3*. A vedli si výborně.

Jaroslav Hatla: Foto: archiv Czech Equestrian Team

Jaroslav Hatla: Foto: archiv Czech Equestrian Team

V neděli 26. dubna 2015 nastupovali do parkuru z třetího místa. Na překážkách nechybovali, což se podařilo pouze 2 dvojicím, a na své konto si připsali pouze dva trestné body za překročení času. I tak to stačilo na celkové vítězství. Celkem tak odjíždějí domů se skóre 53,30 tr.b. a dalšími cennými body do olympijské kvalifikace. Na druhou dvojic v konečném pořadí měli Jaroslav a Fernet náskok 0,5 bodu.

Do Itálie přijel závodit Jaroslav Hatla i koněm Westwinds El Divo. V sobotu však nedokončili terénní zkoušku a do závěrečného parkuru nenastoupili.

Kompletní výsledky ZDE.

Čtěte také:  Hasiči zachraňovali koně z řeky
Jaroslav Hatla všestrannost
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Galerie: Zahájení dostihové sezony v Karlových Varech
Následující: V neděli se v Ebreichsdorfu hrála dvakrát české hymna zásluhou Kamila Papouška
x

Mohlo by vás zajímat

Letošní seriál závodů jezdecké všestrannosti vrcholí

Pouhý týden po dostihové sezoně vyvrcholí také jezdecké sportovní soutěže. Rozlučková všestrannost bude vyvrcholením nejen roku 2019, ale také letošního premiérového seriálu Military Tour Pardubice 2019. Na Pardubické závodiště se první listopadový víkend sjede na dvě sportovních dvojic jezdců a koní. Mítink je současně také finále Šampionátu mladých koní. Jedna ...