Home > Zpravodajství > informujeme vás > Jaroslav Hatla a Fernet Af Kreffe zvítězili v Itálii

Jaroslav Hatla a Fernet Af Kreffe zvítězili v Itálii

V italském Montelibretti bojoval od pátku Jaroslav Hatla v sedle Ferneta Af Kreffe o body do olympijské kvalifikace v soutěži CIC3*. A vedli si výborně.

Jaroslav Hatla: Foto: archiv Czech Equestrian Team

Jaroslav Hatla: Foto: archiv Czech Equestrian Team

V neděli 26. dubna 2015 nastupovali do parkuru z třetího místa. Na překážkách nechybovali, což se podařilo pouze 2 dvojicím, a na své konto si připsali pouze dva trestné body za překročení času. I tak to stačilo na celkové vítězství. Celkem tak odjíždějí domů se skóre 53,30 tr.b. a dalšími cennými body do olympijské kvalifikace. Na druhou dvojic v konečném pořadí měli Jaroslav a Fernet náskok 0,5 bodu.

Do Itálie přijel závodit Jaroslav Hatla i koněm Westwinds El Divo. V sobotu však nedokončili terénní zkoušku a do závěrečného parkuru nenastoupili.

Kompletní výsledky ZDE.

Čtěte také:  Závěrečná kvalifikace: Pro Tzigane du Berlais rozcvička, pro „váňovce“ poslední šance
Jaroslav Hatla všestrannost
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Galerie: Zahájení dostihové sezony v Karlových Varech
Následující: V neděli se v Ebreichsdorfu hrála dvakrát české hymna zásluhou Kamila Papouška
x

Mohlo by vás zajímat

Na Mistrovství v Letní všestrannost dominovaly ženy

Červencové Mistrovství v Letní všestrannosti bylo dvoudenním kláním, kterému na pozicích vítězů dominovaly ženy. Zvítězily ve všech vypsaných soutěžích. Jediným mužem „se zlatou medailí“ je vítěz oblastního mistrovství v kategorii seniorů. Závodů se zúčastnilo více než sto sportovních dvojic, které tentokrát jen během dvou víkendových dnů absolvovali tři jezdecké disciplíny. Po sobotních ...