Home > Zpravodajství > informujeme vás > Jaroslav Hatla a Fernet Af Kreffe zvítězili v Itálii

Jaroslav Hatla a Fernet Af Kreffe zvítězili v Itálii

V italském Montelibretti bojoval od pátku Jaroslav Hatla v sedle Ferneta Af Kreffe o body do olympijské kvalifikace v soutěži CIC3*. A vedli si výborně.

Jaroslav Hatla: Foto: archiv Czech Equestrian Team

Jaroslav Hatla: Foto: archiv Czech Equestrian Team

V neděli 26. dubna 2015 nastupovali do parkuru z třetího místa. Na překážkách nechybovali, což se podařilo pouze 2 dvojicím, a na své konto si připsali pouze dva trestné body za překročení času. I tak to stačilo na celkové vítězství. Celkem tak odjíždějí domů se skóre 53,30 tr.b. a dalšími cennými body do olympijské kvalifikace. Na druhou dvojic v konečném pořadí měli Jaroslav a Fernet náskok 0,5 bodu.

Do Itálie přijel závodit Jaroslav Hatla i koněm Westwinds El Divo. V sobotu však nedokončili terénní zkoušku a do závěrečného parkuru nenastoupili.

Kompletní výsledky ZDE.

Čtěte také:  Karlovarské závodiště – stodvacetiletý jubilant
Jaroslav Hatla všestrannost
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Galerie: Zahájení dostihové sezony v Karlových Varech
Následující: V neděli se v Ebreichsdorfu hrála dvakrát české hymna zásluhou Kamila Papouška
x

Mohlo by vás zajímat

Novinkou letošní sezony je seriál všestrannosti pardubického závodiště

V letošní sezoně se na pardubickém závodišti uskuteční trojice závodů všestrannosti a to už otevírá možnost uspořádat seriál pardubického závodiště „Military Tour Pardubice 2019“. Pro pravidelné účastníky to znamená příležitost sbírat body a stát se historicky prvním šampionem všestrannosti v Pardubicích. Pravidla seriálu jsou jednoduchá. Jezdci sbírají ve všech závodech všestrannosti pořádaných ...