Chci zde mít svou reklamu
Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Jaroslav Hatla a Fernet Af Kreffe zvítězili v Itálii

Jaroslav Hatla a Fernet Af Kreffe zvítězili v Itálii

V italském Montelibretti bojoval od pátku Jaroslav Hatla v sedle Ferneta Af Kreffe o body do olympijské kvalifikace v soutěži CIC3*. A vedli si výborně.

Jaroslav Hatla: Foto: archiv Czech Equestrian Team

Jaroslav Hatla: Foto: archiv Czech Equestrian Team

V neděli 26. dubna 2015 nastupovali do parkuru z třetího místa. Na překážkách nechybovali, což se podařilo pouze 2 dvojicím, a na své konto si připsali pouze dva trestné body za překročení času. I tak to stačilo na celkové vítězství. Celkem tak odjíždějí domů se skóre 53,30 tr.b. a dalšími cennými body do olympijské kvalifikace. Na druhou dvojic v konečném pořadí měli Jaroslav a Fernet náskok 0,5 bodu.

Do Itálie přijel závodit Jaroslav Hatla i koněm Westwinds El Divo. V sobotu však nedokončili terénní zkoušku a do závěrečného parkuru nenastoupili.

Kompletní výsledky ZDE.

Čtěte také:  Koně Převalského v liberecké zoo
Jaroslav Hatla všestrannost
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Galerie: Zahájení dostihové sezony v Karlových Varech
Následující: V neděli se v Ebreichsdorfu hrála dvakrát české hymna zásluhou Kamila Papouška
x

Mohlo by vás zajímat

Drezura, parkur i všestrannost znají své mistry pro rok 2017

Dva uplynulé víkendy se nesly ve znamení mistrovství České republiky. V neděli 16. července byli známi noví mistři republiky v parkurovém skákání a drezuře, o týden později se rozdělovali medaile v soutěžích všestrannosti. Sigismondi získal šestý titul, Trevisovi po něm slíbil volno Už půltucet domácích titulů v drezuře má na svém kontě mezi ...