Home > Zpravodajství > informujeme vás > Jaroslav Hatla a Westwinds El Divo drží po krosu druhou příčku

Jaroslav Hatla a Westwinds El Divo drží po krosu druhou příčku

Druhý den závodů ve všestrannosti v italské Ravenně ovlivnil celodenní déšť. I přes tuto nepříjemnost zajely všechny čtyři české dvojice bez zastavení, pouze s penalizacemi za překročený čas.

Jaroslav Hatla a Fernet Af Kreffe. Foto: archiv Czech Equestrian Team

Eliška Opravilová a Lasing v soutěži CIC1* nasbírala 30,8 tr.b., což ji posunulo až ke konci průběžné výsledkové listiny po dvou disciplínách.

Jaroslav Hatla s Iberonem CP 22 v soutěži CIC2* inkasoval 16 tr.b., což je posunulo na průběžnou 16. příčku. V soutěži CIC3* zajel Jaroslav a Westwinds El Divo druhý nejlepší výsledek s pouhými 9,6 tr.b. Na průběžné druhé pozici tak Westwinds El Divo vystřídal Ferneta Af Kreffe. Ten po přičtení 19,6 tr.b. spadl ve výsledkové listině na průběžné páté místo. Od bronzové příčky je však dělí jen 3,2 tr.b.

Výsledky

Eliška Opravilová Jaroslav Hatla všestrannost
Předchozí: Jarní výstava Koně od Evžena Báchora
Následující: Muž převážel uspaného koně, uvízl však v koloně

Miroslav Trunda si dojel pro životní úspěch, na světovém šampionátu šestiletých koní byl osmý

S výtečným výsledkem se vrátil český reprezentant v jezdecké všestrannosti Miroslav Trunda z mistrovství světa mladých koní. V Lion d´Angers si v sedle Shutterflyke dojel v kategorii šestiletých koní pro skvělé osmé místo. Jak jste se závodem a s umístěním spokojený? „Na vrchol sezony jsme se připravovali celý rok, ale že bychom mohli získat takové umístění, ...