Home > Zpravodajství > informujeme vás > Jaroslav Hatla bojuje o další olympijské body, po první dni je v čele

Jaroslav Hatla bojuje o další olympijské body, po první dni je v čele

V italském Montelibretty bojuje český jezdec ve všestrannosti Jaroslav Hatla o další body do olympijské kvalifikace. V soutěži CIC3* startuje s koněm Fernet Af Kreffe. A po úvodní drezuře jsou ve vedení. Jako jediní zajeli drezurní úlohu na více než 70 %. Do krosu si tak nesou zátěž 42,10 trestných bodů, což je o více než tři body před druhým v pořadí.

Jaroslav Hatla závodí tento víkend v Itálii. Foto: archiv Czech Equestrian Team

Jaroslav v Itálii soutěží také s koněm Westwinds El Divo. V soutěži CCI3* drží po prvním dni průběžnou čtvrtou příčku. Po drezuře mají na kontě 45,30 tr.b., o tři tr.b. více než vedoucí jezdec.

V sobotu čeká na koně a jezdce terénní zkouška, v neděli tradičně parkur. Průběžné výsledky ZDE.

Jaroslav Hatla všestrannost
Předchozí: Ebreichsdorf: V pátek zvítězil Kamil Papoušek i Martin Ohnheiser
Následující: O vítězství bojoval i s holým zadkem

Miroslav Trunda si dojel pro životní úspěch, na světovém šampionátu šestiletých koní byl osmý

S výtečným výsledkem se vrátil český reprezentant v jezdecké všestrannosti Miroslav Trunda z mistrovství světa mladých koní. V Lion d´Angers si v sedle Shutterflyke dojel v kategorii šestiletých koní pro skvělé osmé místo. Jak jste se závodem a s umístěním spokojený? „Na vrchol sezony jsme se připravovali celý rok, ale že bychom mohli získat takové umístění, ...