Home > Zpravodajství > informujeme vás > Jaroslav Hatla drží po dvou disciplínách stupně vítězů

Jaroslav Hatla drží po dvou disciplínách stupně vítězů

Druhým dnem pokračovaly v sobotu 25. dubna 2015 v italském Montelibretti závody ve všestrannosti, na kterých nechybí ani český jezdec Jaroslav Hatla.

Jaroslav Hatla a Westwinds El Divo. Ilustrační fotografie: Kateřina Návojová

V soutěži CIC3* bojuje s Fernetem Af Kreffe o body do olympijské kvalifikace. Na trati terénní zkoušky nasbírali 9,20 tr.b. a průběžně jim patří druhé místo. Celkem mají na kontě 51,30 tr.b., stejně jako průběžně druhý v pořadí.

V soutěži CCI3* závodí Jaroslav s koněm Westwinds El Divo. Po drezuře byli průběžně čtvrtí, terénní zkoušku bohužel na skoku 25b vzdali.

Závody budou v neděli zakončeny parkurem.

Výsledky

Jaroslav Hatla všestrannost
Předchozí: Ebreichsdorf: Čeští jezdci na stupních vítězů i v sobotu
Následující: Karlovarskou dostihovou sezónu odstartovali evropští šlechticové

One comment

Drezura, parkur i všestrannost znají své mistry pro rok 2017

Dva uplynulé víkendy se nesly ve znamení mistrovství České republiky. V neděli 16. července byli známi noví mistři republiky v parkurovém skákání a drezuře, o týden později se rozdělovali medaile v soutěžích všestrannosti. Sigismondi získal šestý titul, Trevisovi po něm slíbil volno Už půltucet domácích titulů v drezuře má na svém kontě mezi ...