Home > Zpravodajství > informujeme vás > Jaroslav Hatla po drezurách v CIC3* na druhém a čtvrtém místě

Jaroslav Hatla po drezurách v CIC3* na druhém a čtvrtém místě

Italská Ravenna hostí ve dnech 3. až 5. dubna 2015 závody ve všestrannosti, na kterých je možno získat body do olympijské kvalifikace. Z českých reprezentantů se zde soutěží Eliška Opravilová a Jaroslav Hatla.

Český reprezentant Jaroslav Hatla bojuje v italské Ravenně o body pro start na olympiádě. Ilustrační fotografie: Czech Equestrian Team

Jako první se v pátek na start soutěže CIC1* postavila Eliška Opravilová s plemenným hřebcem Lasingem. Drezurní úlohu zajeli na 62,27 %, což při přepočtu na trestné body znamená 56,60 tr.b. a řadí je to na průběžné 28. místo z 44 startujících.

Jaroslav Hatla a Iberon CP 22 v soutěži CIC2* drží po drezurách průběžnou šestou příčku s 49,10 tr.b. Předepsanou úlohu zajeli za 67,29 %. Za chybu v krokové pasáži byly této dvojici strženy 2 body.

V soutěži CIC3* je Jaroslav Hatla s koněm Fernet Af Kreffe na druhém místě s 44,70 tr.b. (70,19 %). S koněm Westwinds El Divo je o dvě příčky níže s bodovým zatížením 46,70 tr.b. (68,85 %), poté co jim byli strženy 2 body za krokovou pasáž.

Sobota bude tradičně patřit krosu.

Eliška Opravilová Jaroslav Hatla všestrannost
Předchozí: Muže přimáčkl přívěs s dvěma koňmi
Následující: Ženu po pádu z koně hledali v lese z vrtulníku

Drezura, parkur i všestrannost znají své mistry pro rok 2017

Dva uplynulé víkendy se nesly ve znamení mistrovství České republiky. V neděli 16. července byli známi noví mistři republiky v parkurovém skákání a drezuře, o týden později se rozdělovali medaile v soutěžích všestrannosti. Sigismondi získal šestý titul, Trevisovi po něm slíbil volno Už půltucet domácích titulů v drezuře má na svém kontě mezi ...