Home > Zpravodajství > krátké novinky > Jaroslav Hatla zvítězil s Alfiem v polském Racotu

Jaroslav Hatla zvítězil s Alfiem v polském Racotu

Ve dnech 17. a 18. května startoval Jaroslav Hatla na národních závodech v polském Racotu. V kategorii L startoval Jaroslav Hatla s Reenmore Alfiem. V drezurní části dosáhl výsledku 75,91%, parkur i cross jel bez chyby a s přehledem zvítězil v konkurenci 49 koní. Na závodech nastoupil také se svým novým koněm Fernetem af Kreffe.

Jaroslav Hatla a Reenmore Alfie. Foto: Daniel Tarka, archiv CET

Jaroslav Hatla a Reenmore Alfie. Foto: Daniel Tarka, archiv CET

Fernet přišel do stájí Czech Equestrian Teamu teprve minulý týden a tyto závody byly prvním závodním seznámením mezi ním a Jardou, po kterém bude hned následovat výjezd na CIC3* do maďarské Dunakeszi. Nastoupili spolu v obtížnosti CNC2* a umístili se na osmém místě, když po pěkné drezuře zajeli čistý parkur i bezchybný, ale pomalý cross, na kterém Jarda koně šetřil na příští týden.

Fernet af Kreffe je třináctiletý tmavě hnědý valach plemene švédský teplokrevník, kterého doposud jezdil Johan Lundin, nejčastěji na úrovni CIC2* a CIC3*, ale absolvoval už i CIC4* závod.

Zdroj: Czech Equestrian Team

Čtěte také:  Hasiči zachraňovali koně z řeky
Czech Equestrian Team Jaroslav Hatla
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Povoz řídil opilý vozka – nadýchal tři promile
Následující: Jarní třídění koní v NH Kladruby
x

Mohlo by vás zajímat

Opatrný končí v Czech Equestrian Teamu: Díky za obrovskou příležitost!

Aleš Opatrný a Czech Equestrian Team oznámili prostřednictvím společné tiskové zprávy, že se po téměř šesti letech rozhodli ukončit vzájemnou úzkou a úspěšnou spolupráci a současně se dohodli, že VDL Fakír nebude startovat v olympijské kvalifikaci. Aleš Opatrný se v sedle VDL Fakíra neobjeví nejen při červnové olympijské kvalifikaci, ale ani v druhé polovině sezony Global ...