Home > Zpravodajství > informujeme vás > Jubilejní ročník ankety o nejsympatičtější jezdce zahájen

Jubilejní ročník ankety o nejsympatičtější jezdce zahájen

V den konání II. kvalifikace na 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou byl zahájen i další ročník ankety o nejsympatičtější překážkové jezdce a jezdkyně. Jubilejní 20. ročník se koná pod záštitou náměstka primátora a člena představenstva Dostihového spolku a.s. Jana Řehounka.

V loňském roce ocenění získali Zuzana Vokálková, Ondřej Velek, Martin Liška a Dušan Andrés. Foto: archiv Dostihový spolek Pardubice

Na závodištích v Pardubicích a v Kolesách, ale také ve vybraném denním tisku jsou k dispozici hlasovací lístky, do kterých lze vepsat jméno svého favorita. Volí se v kategoriích nejsympatičtější jezdecžokej a jezdkyně – amazonka překážkových dostihů v sezoně 2015. Uzávěrka ankety je 7. září, následně se uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků ankety s předáním cen vítězům. Anketní lístky je možné zasílat nebo odevzdávat ve sportovní redakci Pardubického deníku.

Dostihový spolek a.s. dostihy Kolesa Pardubice
Předchozí: Oslava 70. výročí starokladrubského vraníka v hřebčíně Slatiňany
Následující: Mistrovské medaile ve voltiži se rozdají ve Frenštátu

TAXIS GLADIATOR RACE se stal největším závodem v rámci seriálu Gladiator Race

Druhý ročník extrémního překážkového běhu TAXIS GLADIATOR RACE přilákal do Pardubic rekordní počet běžců. Během pouhých dvou dnů se na tratě vydalo na 2400 závodníků. Hlavní závod, do kterého vyběhl v elitní vlně i kůň jménem Veles, odstartoval vítěz Velké pardubické žokej Jan Kratochvíl. Start anglického plnokrevníka Velese byl pro návštěvníky ...