Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > informujeme vás > Jubilejní svod fríských koní již v sobotu

Jubilejní svod fríských koní již v sobotu

Jubilejní desátý ročník svodu fríských koní pořádá již tradičně Czech and Slovak Friesian Horse Organization (CSFHO). Nejdůležitější akce pro chovatele a majitele fríských koní se uskuteční v areálu JŠ Equus Kinsky v Hradištku u Sadské v sobotu 26. září 2015 od 9 hodin. K vidění budou koně všech věkových kategorií, a to jak klisny, tak hřebci. Na svod je přihlášeno 33 koní (Přehled přihlášených koní).

140927_SFK_0611_2_Vanessa van Moravia

V pátek 25. září se od 17 hodin budou konat výkonnostní zkoušky IBOP – šest koní by mělo zkoušku skládat pod sedlem, jedna klisna poté v zápřeži.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jubilejní 10. ročník, bude v rámci svodu i odpolední show, ve které se Vám představí krásní fríští hřebci pod sedlem i v zápřeži, ale nejen to. Kromě fríských koní, kteří v programu vystoupí, uvidíte i  jiná plemena s neméně zajímavým programem.  Tato show proběhne během obědové pauzy a bude trvat přibližně dvě hodiny.

Pro návštěvníky je zajištěno občerstvení, pro děti malé dětské hřiště, skákací hrad, trampolína a kolotoč tažený poníky. Budete mít také možnost se svézt v krásném kočáře, taženým frískými hřebci, nebo se povozit přímo na hřbetech černých perel.

Zdroj: CSFHO

Čtěte také:  Česká jezdecká federace spouští portál pro všechny zájemce o jezdectví, najdou na něm souhrnné informace, jak začít
Fríský kůň Hradištko u Sadské svod
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Znovuotevření hřebčína v Kladrubech nad Labem
Následující: Na Velkou pardubickou i letos vlakem se slevou od Českých drah

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Úvod ZJP ČJF spřežení v Hradištku pro Vlašice

Letošní 5. ročník Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace otevřelo úvodní kolo v Hradištku u Sadské. V sobotu 27. ledna byly pro jezdce připraveny celkem tři bodované seriálové soutěže. Hned ve dvou z nich nenašel přemožitele Petr Vlašic. Vrcholem tohoto úvodního mítinku v rámci Zimního jezdeckého poháru ČJF se stala ...