Home > Zpravodajství > domácí sport > Kam vyrazit o víkendu?

Kam vyrazit o víkendu?

Možností, kam se o tomto víkendu vydat za koňmi, je hned několik. Přinášíme vám pár tipů.

XXIV. ročník Memoriálu Jana Branče

XXIV. ročník Memoriálu Jana Branče pořádá v sobotu 30. května Jezdecký klub Moravský Krumlov. Jednodenní závody jednospřeží, dvojspřeží velkých a malých koní proběhne v areálu střelnice za spolupráce s městem Moravský Krumlov. Připravena bude i ukázka jízdy čtyřspřeží. Dospělí zaplatí za vstup 40 korun, děti mají vstup zdarma. Občerstvení bude zajištěno.

Pohár Ferdinanda d´Este

Hřebčín Favory pořádá o víkendu v Benicích národní závody spřežení pod názvem Pohár Ferdinanda d´Este. V sobotu 30. května jsou na programu drezury a parkury, v neděli poté maraton. Začátek soutěží je po oba dny v 10 hodin. Vstup na akci je zdarma. V sobotu večer proběhne také taneční zábava.

10407252_10152518117557185_6580551593729505_n

Chlaďas 2015

Jedenáctý ročník soutěží pro chladnokrevné koně Chlaďas 2015 proběhne v sobotu 30. května 2015 tradičně v areálu Střední zemědělské školy v Lanškrouně, na kolbišti pod seníkem. Od 9 hodin se mohou diváci těšit na vozatajské soutěže, ovladatelnost v kládě, těžký tah a formanskou jízdu. Pro diváky bude připravena i soutěž v odhadu váhy klády v soutěži v ovladatelnosti v kládě. Připraven bude i program pro děti.

Chlaďas 2015

Dostihy 

Zkrátka nepřijdou ani fanoušci dostihů. Druhý dostihový den se uskuteční na mosteckém hipodromu. Na programu je sedm rovinových dostihů, první startuje v 13:30. Hlavním bodem programu bude Cena Jezdectví – Cena společnosti Vršanská uhelná – rovina I. kategorie na 1400 m s celkovou dotací 135 000 korun. Mezi favority hlavního dostihu budou z osmi startujících patřit Nine Ou Four, Honzik a Najinska.

Čtěte také:  Na startovní listině Velké pardubické je jednadvacet jmen

Podrobné pozvánky na sobotní pardubické dostihy a nedělní dostihy ve Velké Chuchli jsme vám již přinesly.

A kam se chystáte Vy?

Chlaďas 2015 dostihy Hipodrom Most spřežení
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Projekt „Cross na styl pro děti a juniory“ v roce 2015
Následující: Od narození Rudolfa Poplera uplynulo neuvěřitelných 116 let!

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Český překlad příběhu Laty Brandisové pokřtí na Pardubickém závodišti

Na český knižní trh přichází kniha vyprávějící životní příběh Laty Brandisové. Autorem knihy s názvem NEZLOMNÁ o jediné vítězce Velké pardubické je anglický spisovatel Richard Askwith. Křest českého překladu se uskuteční na Pardubickém závodišti v sobotu 12. října 2019. Už v anotaci knihy se píše, že příběh Laty Brandisové patří k nejpodivuhodnějším a ...