Home > Zpravodajství > domácí sport > Kolesa: Hatrrick pro Váňu i díky Neverlandovi
DSC 0738

Kolesa: Hatrrick pro Váňu i díky Neverlandovi

Na velikonoční pondělí se letos poprvé uskutečnil dostihový mítink v Kolesách u Kladrub nad Labem. Hattrick během odpoledne zaznamenal trenér Josef Váňa st. zásluhou koní Cross Ice, Meringa a Neverland. Poslední jmenovaný ovládl hlavní bod programu Cenu společnosti Tepostop Přelouč, steeplechase cross country na 4 000 metrů, v sedle s Josefem Váňou mladším, který úspěšně vedl i Cross Ice. S Meringem po tuhém boji zvítězil na proutěných překážkách Jan Kratochvíl.

Úvodní rovinový Otevírací dostih na 1 600 metrů ovládla debutující Playmona s žokejem Janem Rájou. Premiérové vítězství v Pomlázkové ceně si připsal také na rovině čtyřletý Charmer. Dařilo se i dalším jezdcům a trenérům. Na sobotní i nedělní vítězství svěřeneců trenéra Stanislava Popelky navázal Scalando. Na brněnský double navázal žokej Josef Sovka vítězstvím již zmíněného Charmera.

Čtěte také:  Požár stodoly na Novojičínsku se škodou téměř za milion
josef sovka Josef Váňa Kolesa neverland stanislav popelka
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: První šampión Zlaté podkovy 2014: Tomon
Následující: Schválen rozpis mezinárodních skokových závodů J&T Banka CSI3*-W Olomouc
x

Mohlo by vás zajímat

Novým krajským radním pro sport se dnes oficiálně stal Josef Váňa

Nový krajský radní pro oblast tělovýchovy a sportu Josef Váňa dnes na krajském úřadě Karlovarského kraje převzal z rukou hejtmanky Jany Mračkové Vildumetzové usnesení krajského zastupitelstva, kterým byl schválen do funkce. Od této chvíle začíná jeho práce v Radě Karlovarského kraje. Soustředit se chce především na zdárný průběh lednové zimní ...