Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > domácí sport > Kolesa: Hatrrick pro Váňu i díky Neverlandovi
DSC 0738

Kolesa: Hatrrick pro Váňu i díky Neverlandovi

Na velikonoční pondělí se letos poprvé uskutečnil dostihový mítink v Kolesách u Kladrub nad Labem. Hattrick během odpoledne zaznamenal trenér Josef Váňa st. zásluhou koní Cross Ice, Meringa a Neverland. Poslední jmenovaný ovládl hlavní bod programu Cenu společnosti Tepostop Přelouč, steeplechase cross country na 4 000 metrů, v sedle s Josefem Váňou mladším, který úspěšně vedl i Cross Ice. S Meringem po tuhém boji zvítězil na proutěných překážkách Jan Kratochvíl.

Úvodní rovinový Otevírací dostih na 1 600 metrů ovládla debutující Playmona s žokejem Janem Rájou. Premiérové vítězství v Pomlázkové ceně si připsal také na rovině čtyřletý Charmer. Dařilo se i dalším jezdcům a trenérům. Na sobotní i nedělní vítězství svěřeneců trenéra Stanislava Popelky navázal Scalando. Na brněnský double navázal žokej Josef Sovka vítězstvím již zmíněného Charmera.

josef sovka Josef Váňa Kolesa neverland stanislav popelka
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: První šampión Zlaté podkovy 2014: Tomon
Následující: Schválen rozpis mezinárodních skokových závodů J&T Banka CSI3*-W Olomouc
x

Mohlo by vás zajímat

Josef Váňa: Necítím se tak starej, jak vypadám

Dvacet osm startů a osm vítězství ve Velké pardubické. Legendě nejtěžšího a nejstaršího dostihu kontinentální Evropy to ale nestačí. V říjnu mu bude 64 let, ale do důchodu se stále nechystá. Řeč je o Josefu Váňovi, kterého jeho fanoušci mohli opět vidět v sedle poslední červnovou sobotu v kvalifikačním dostihu na letošní ...