Home > Zpravodajství > domácí sport > Kolesa: Hatrrick pro Váňu i díky Neverlandovi
DSC 0738

Kolesa: Hatrrick pro Váňu i díky Neverlandovi

Na velikonoční pondělí se letos poprvé uskutečnil dostihový mítink v Kolesách u Kladrub nad Labem. Hattrick během odpoledne zaznamenal trenér Josef Váňa st. zásluhou koní Cross Ice, Meringa a Neverland. Poslední jmenovaný ovládl hlavní bod programu Cenu společnosti Tepostop Přelouč, steeplechase cross country na 4 000 metrů, v sedle s Josefem Váňou mladším, který úspěšně vedl i Cross Ice. S Meringem po tuhém boji zvítězil na proutěných překážkách Jan Kratochvíl.

Úvodní rovinový Otevírací dostih na 1 600 metrů ovládla debutující Playmona s žokejem Janem Rájou. Premiérové vítězství v Pomlázkové ceně si připsal také na rovině čtyřletý Charmer. Dařilo se i dalším jezdcům a trenérům. Na sobotní i nedělní vítězství svěřeneců trenéra Stanislava Popelky navázal Scalando. Na brněnský double navázal žokej Josef Sovka vítězstvím již zmíněného Charmera.

Čtěte také:  Do Velké pardubické dohlášeno trio koní
josef sovka Josef Váňa Kolesa neverland stanislav popelka
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: První šampión Zlaté podkovy 2014: Tomon
Následující: Schválen rozpis mezinárodních skokových závodů J&T Banka CSI3*-W Olomouc
x

Mohlo by vás zajímat

Josef Váňa: Necítím se tak starej, jak vypadám

Dvacet osm startů a osm vítězství ve Velké pardubické. Legendě nejtěžšího a nejstaršího dostihu kontinentální Evropy to ale nestačí. V říjnu mu bude 64 let, ale do důchodu se stále nechystá. Řeč je o Josefu Váňovi, kterého jeho fanoušci mohli opět vidět v sedle poslední červnovou sobotu v kvalifikačním dostihu na letošní ...