Home > Zpravodajství > informujeme vás > Koňská záchytka hledá ztraceného koně

Koňská záchytka hledá ztraceného koně

Občanské sdružení pro pomoc koním v nouzi Koňská záchytka prosí o pomoc při hledání ztracené Jasmínky.

Jasmínka. Foto: Koňská záchytka

Jasmínka. Foto: Koňská záchytka

V noci z 3.září na 4.září Jasmínka zmizela, foto je starší, nyní je větší,nakrmenější!!! Doufali jsme, že se pouze zaběhla od koní, ale dosud se nenašla, od ostatních koní by nešla, pletivo u ohrady bylo otevřeno, ne zdupáno apod., 4 koně se našli na vedlejší louce a Jasmínku se dosud nepodařilo nalézt, kobylka je velikosti hucul, byla léčena u nás a následně doléčena a vypiplána u rodiny Lanyových, až do této noci, rodina i my jsme z události zdrceni a prosíme moc o pomoc.

Včera 13. září jsme projeli asi 400 km hledáním Jasmínky, máme určité indicie,kde by mohla být, je pravděpodobné,že byla již prodána do rodiny s holčičkou,která nic netuší o její minulosti,hledáme dál, třeba právě ve Vašem okolí je podobný koník s jiným jménem,s jinou identitou, klisnička je 2,5 letá,foto není zcela aktuální, nyní je nakrmenější, nasvalenější, plavá až do bíla, s černou hřívou a nohama.

Pokud se ve Vašem okolí pohybuje klisna podobného vzezření neváhejte nás prosím kontaktovat na : 774/183 809, nebo 608/710 888 nebo lince158 Policie ČR/ případ řeší konkrétně policie Uněšov okr.Plzeň, za nalezení koně odměna 5000,-Kč! Klisničce je teprve 2,5 roku, je pískově plavá,černé nohyačerná hříva, vel.cca typ pony- hucul,,Kobylka může být v okr.Plzeň,ale také po celé ČR!!!

Čtěte také:  Miloslav Příhoda: Díky Prague PlayOffs se nám otevírá úplně jiný svět

Zdroj: Facebook Koňská záchytka

Policie ČR ztracený kůň
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Tomanová si v Hořovicích pojistila finále ČSP 2015
Následující: Hledaná Jasmínka nalezena, bohužel mrtvá

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Pozvánka na XXII. Mezinárodní setkání jízdních policií

Městská policie Ostrava srdečně zve na Mezinárodní setkání jízdních policií, které se uskuteční v sobotu 31. srpna 2019. Kromě účastníků z České republiky své síly v ostravských Komenského sadech poměří také zástupci Slovenska, Polska a Německa. Program začne v 12:30 hod. slavnostním zahájením – nástupem jízdních policií. Vyhlášení výsledků a ukončení akce je plánováno před 17. ...