Home > Zpravodajství > informujeme vás > Krádeže v kempech při závodech

Krádeže v kempech při závodech

Vážení přátelé, pořadatelé a účastníci vozatajských, ale i jezdeckých závodů. V současné době se na nás zaměřila velmi dobře organizovaná skupina zlodějů, která vykrádá kempy závodníků při vícedenních závodech. Je to skupina, která má velmi dobře zmapovaný kalendář našich závodů. Za poslední tři po sobě následující víkendy „ navštívila“ tato parta tři vozatajské závody!!! Vždy kradou pouze hotovost, nic víc je nezajímá.

CAI Nebanice 2012 Winkler Betina

Ilustrační fotografie

Vykradou z peněženek peníze, ostatní vždy pohodí na místě, aby se u nich nenašly žádné důkazy. Doposud každá z těchto nechtěných nočních návštěv znamenala pro tyto nechutné zloděje výdělek v řádu desetitisíců. Bohužel se do této chvíle nepodařilo žádného člena ze skupiny zlodějů zadržet i přesto, že byli viděni ( alespoň víme, že to není nikdo z nás ). Proto vyzývám všechny další pořadatele a účastníky jezdeckých akcí k maximálnímu zabezpečení kempů závodníků! Nenechávejte žádné peníze bez kontroly a to ani v noci. Zloději se nerozpakují vlézt do kamiónů, kde někdo spí a vykrást je! Bojujme proti těmto živlům všemi legálními prostředky ( fotopasti, ochranka, nenechávejme nikde peníze bez dozoru), okamžitě volejte policii! Nikdo z nás přeci nestojí o takovou antireklamu, snažme se přispět k dopadení této skupiny zlodějů!

Velmi přeji všem, aby je již taková událost nepotkala.

Jaroslav Pavel

Čtěte také:  NH Kladruby nad Labem přivítal na svět poslední letošní hříbě
krádež
Chci zde mít svou reklamu
Předchozí: Šamorín: Grand Prix pro Zuzanu Zelinkovou
Následující: 6.den metropolitní sezony: Jednoduše Simply Ozzy
x

Mohlo by vás zajímat

Vloupání do koňských stájí, škoda je předběžně odhadnuta na milion korun

Dnešního dne po sedmé hodině ranní přijali pardubičtí policisté na linku 158 oznámení o odcizení zhruba 40 kusů jezdeckých sedel různých druhů. Foto: Policie ČR Zatím neznámý pachatel vnikl do areálu jezdeckého klubu v okrajové části Pardubic a podle předběžných informací odcizil různé typy jezdeckých sedel, mezi kterými byla i sedla ...