Home > Zpravodajství > informujeme vás > Linz: Ondřej Zvára a Cento Lano šestí v Grand Prix

Linz: Ondřej Zvára a Cento Lano šestí v Grand Prix

Neděle 10. května 2015 byla závěrečným dnem mezinárodních skokových závodů na úrovni CSIO4* v rakouském Linzi. Hlavní soutěží dne byla Grand Prix s výškou překážek max. 160 cm, v níž se českým jezdcům dařilo.

Ondřej Zvára a Cento Lano pomohli nejen českému týmu k výhře v Poháru národů, ale v nedělní GP vybojovali skvělou šestou příčku. Foto: Kateřina Návojová

Do rozeskakování postoupili Ondřej Zvára s Cento Lanem a Zuzana Zelinková a Caleri II. Ondřej s Cento Lanem ani jednou nechybovali a obsadili konečnou šestou příčku. Zuzana s Calerim v rozeskakování jednou shodili, což stačilo na 9. příčku. Do GP nastoupil také Aleš Opatrný s Acovarem, kteří po chybě v základním kole skončili celkově dvanáctí. Mezi 35 startujícími dvojicemi byla i Emma Augier de Moussac a Charly Brown (12 tr.b., 27. místo) a také Jiří Papoušek a Apolo, kteří však po vyloučení soutěž nedokončili.

Ve finále VIP – Big Tour (140 cm) vybojovala v rozeskakování bronzovou příčku Charlotte Augier de Moussac a Wembley. Francesca Kolowrat-Krakovská se do první desítky dostala v neděli hned dvakrát. S Vorietou v soutěži European Youngster Cupu (145 cm) byly po chybě v základním kole osmé, s Calistou T zajela základní kolo i rozeskakování bez chyby, pomalejší čas je zařadil na konečnou 5. příčku. Adéla Chrdlová a Woodfield Winnetoe byli druzí ve finále VIP – Small Tour (115 cm).

Kompletní výsledky

Aleš Opatrný Cento Lano CSIO Linz Emma Augier de Moussac Linz Ondřej Zvára skoky Zuzana Zelinková
Předchozí: Galerie: Zahájení dostihové sezony v Pardubicích
Následující: VI. den metropolitní sezóny: Aldar v Praze i nadále neporazitelný!

Tým Prague Lions si na konto připsal senzační vítězství v Římě!

Šestnácté kolo parkurové série Global Champions League v Římě se týmu Prague Lions opravdu vydařilo. Už po prvním kole, kdy ani jednou nechybovali, se zařadili na velmi dobrou čtvrtou příčku, to ještě netušili, že druhé kolo jim přinese vítězství! V rámci šestnácté zastávky Global Champions League v Římě v majestátním ...