Chci zde mít svou reklamu
Home > Zpravodajství > světový sport > LOH Rio: Drezura den 2.

LOH Rio: Drezura den 2.

Ve čtvrtek 11. srpna pokračovala v Riu de Janeiru první kolo olympijské soutěže v drezuře. Úlohu Grand Prix si zajela také druhá polovina startovní listiny.

Na vedoucí pozici se díky výsledku 85,071 % dostala Charlotte Dujardin v sedle Valegra reprezentující Velkou Británii. Na druhém a třetím se seřadily reprezentantky Německa. Kristina Broring – Sprehe a Desperados Frh se známkou 82,257 %, za ní Isabell Werth a Weihegold Old s hodnocením 81,029 %.

Charlotte Dujardin a Valegro. Foto: FEI /© Richard Juilliart, Martin Angerbauer

V soutěži družstev drží první místo tým Německa s 81,295 %. Všichni jezdci německé ekipy jsou mezi nejlepšími sedmi v průběžném pořadí. Na druhém místě je tým Velké Británie s výsledkem 79,252 %. Pomyslný bronz drží tým USA s výsledkem 76,971 %

Dnes bude soutěž pokračovat úlohou Grand Prix Special, kterou pojede 31 dvojic. Dnes večer budeme znát držitele týmových olympijských medailí. Závodit se začne v 15 hodin našeho času.

Čtěte také:  Slatiňany přivítaly novorozenou klisničku
drezura Olympijské hry
Předchozí: Na paralympiádu pojede Anastasja Vištalová s Latou Brandis
Následující: KMK a mistrovství VČO na Suché u Litomyšle

Zanechte komentář

x

Mohlo by vás zajímat

Když si srdce vybere samo: MIGUELL a Petra Krebsová

V učebnicích jezdectví se uvádí, že pro mladého začínajícího jezdce je ideálním učitelem zkušený školní kůň. Jeden takový ukázkový případ můžeme najít na Tachovsku. Na Mlýně v Oldřichově spolu s dalším koňským kolegou a třemi poníky žije jednadvacetiletý ryzák Miguell Imhoff. Do světa vysoké drezúry doprovází svoji jezdkyni, sedmnáctiletou Petru ...